Volejbols. Jelgavas komandas Latvijas kausa spēlēs cīnās piecos setos, tomēr zaudē

„Spēcīgs pretinieks. Neprognozējama komanda. Noteikti bīstama būs viņu “diagonāle” Kārlis Pauls Levinskis,” tā sarunā ar sportacentrs.com pirms pusfināla spēles pret „Biolars/Jelgava” vienību sprieda viens no trīskārtējo kausa ieguvēju „Jēkabpils lūšu” līderiem valgundnieks Armands Āboliņš. Un viņam bija taisnība. Pēc pirmā seta 25:20 otrajā tikai galotnes pagarinājumā (un noslēgumā ar A.Āboliņa eisu) favorītiem izdevās panākt 27:25. Toties nākamajos divos jelgavnieki apņēmīgi atspēlējās (25:20, 25:21), turklāt lielā mērā pateicoties K.Levinska neatvairāmajiem uzbrukumiem (līdz ceturtā seta beigām viņa statistikā jau 27 punkti). Piektajā gan „Lūši” sakoncentrēja visus spēkus, kuru mūsējiem tomēr pietrūka (7:15).

Ka sīvā cīņa pret jelgavniekiem prasījusi ļoti daudz enerģijas, apliecināja arī jēkabpiliešu nākamās dienas finālspēle pret „RTU”, kur rīdziniekiem (ar Armanda brāli Aivi Āboliņu sastāvā) trofejas iegūšanai pietika ar trim setiem.

Pēc līdzīga scenārija, nodemonstrējot savu līdzvērtību Latvijas čempionei „RVS” vienībai, Latvijas kausa finālmaču aizvadīja „Jelgava/LLU” volejbolistes, pirmajos divos setos piekāpdamās ar 26:24 un 25:21, pēc tam pārņemot spēles vadību līdz 26:24, 25:21 un noturot cerību uz uzvaru vēl piektā seta sākumā (6:6). Diemžēl tad vairākas pašu kļūdas un pretinieču līderes Martas Kamēlijas Levinskas spēcīgie uzbrukumi vairs neļāva pārliecību nostiprināt (noslēgumā 7:15). Marta Kamēlija spēles statistikā atzīmējās ar 35 punktiem. Jelgavnieču vienībā 27 Līvai Solai,18 Inesei Jursonei, 16 Lindai Liniņai.