Volejbols. Jelgavniecēm sīkstas cīņas pret tabulas lejasgala vienībām (FOTO)

Divas kārtējās Baltijas sieviešu volejbola līgas spēles „Jelgava/LLU”, kas turnīra tabulā patlaban ieņem stabilu ceturto pozīciju, aizvadīja mājas zālē pret tabulas lejasgala vienībām – Daugavpils „miLaTss” un Jonavas „Aušrine-KKSC”. Abos mačos līdz ar to mājinieces bija favorītes, taču apliecināt šo statusu nenācās viegli.

Sestdienas spēlē pret daugavpilietēm pēc pirmā ar 25:17 uzvarētā seta sekoja divi zaudēti (21:25 un 20:25). Ceturtajā gan izdevās viešņas pārsteigt ar varenu sākuma izrāvienu (10:0), līdz seta beigām tā arī neļaujot attapties (25:10). Toties piektajā daugavpilietes acīmredzot atguva iepriekšējo sajūtu, un cīniņš par iespējamo uzvaru jau ritēja punkts punktā, vadībā izvirzoties kā vienai, tā otrai vienībai. Pēc12:12 to pārņēma un vairs neatdeva jelgavnieces – 15:13, un turnīra tabulā divi punkti klāt.

Svētdien pret lietuvietēm pirmie divi seti noslēdzās ar 25:6 un 25:18, solot jau krietni pārliecinošāku panākumu. Trešajā sekojošo kļūdu birumu pēc likumsakarīgā 18:25  tomēr izdevās pārvarēt. Pēdējais līdzīgais rezultāts vēl 17:17, un tad jau mūsējās pārņēma drošu vadību, noturot to līdz beigām (25:22). Ļoti veiksmīgi galotnē uzbrukumā nospēlēja Inese Jursone, bet rezultatīvākā šajā mačā ar 17 punktiem statistikā bija Līva Sola. 14 punktu Simonai Rozītei, 11 Lindai Liniņai, bet pa 10 I.Jursonei un Līgai Plātei, kas turklāt trešā seta sākumā neveiksmīgā spēles epizodē guva traumu, taču ceturtajā atgriezās ar jaunu sparu, palīdzot komandai tikt līdz uzvarošām beigām.

 

Foto: Eva Pričiņa

 

 

Pievieno komentāru

Sports