Volejbols. «Ozīši» piecos setos piekāpjas «TTÜ» (ar foto)

Baltijas «Schenker» līgas pirmajā spēlē šodien Ozolnieku Sporta namā mājinieku «Poliurs/Ozolnieki» vienība ar 2: 3 (27:25, 21:25, 25:19, 22:25, 10:15) piekāpās Tallinas Tehniskās universitātes komandai «TTÜ».

Pamatsastāvā Ozolniekiem laukumā gāja Raimonds Vilmanis, Kārlis Volodins, Aivis Āboliņš, Kristaps Šepte, Aivars Siļutins, Ivo Baranovskis, libero Uģis Puķītis. Divkārt uz servi iznāca Mārtiņš Eglītis, pirmā seta galotnē dodot pozitīvu pienesumu, bet otrajā, kad igauņiem līdz noslēgumam pietrūka vien punkts, diemžēl kļūdoties.Līdzīgu kļūdu gan šoreiz netrūka arī pamatsastāva vīriem, un tās arī galvenokārt noteica mača iznākumu.

Trešajā setā ieguvuši četru punktu vadību, «ozīši» to labu sprīdi noturēja (15:11), tad pieaudzēja līdz sešu punktu starpībai (24:18), ko saglabāja līdz seta beigām. Taisnības labad gan jāatzīst, ka gana serves un uzbrukuma neprecizitāšu bija pieļāvuši «TTÜ» volejbolisti, kas ceturtajā centās to visiem spēkiem labot. Pēdējais līdzīgais rezultāts šajā setā bija 15:15, bet pēc tam jau vadību pārņēma igauņi, uz tāda paša viļņa aizvadot arī izšķirošo piekto.

«Uzbrucējiem jāuzbrūk, bloķētājiem jābloķē, katram jāatbild par to, kas viņam jādara,» treneris Zigismunds Grigoļunovičs pēc šāda iznākuma bija spiests atzīt, ka atbildības šoreiz pietrūcis.

Pievieno komentāru

Sports