Volejbols. «Ozīši» pirmajā pusfināla spēlē pārspēj daugavpiliešus

Latvijas čempionāta pusfinālā, kur «Poliurs/Ozolnieki» vienības pretinieks sērijā līdz divām uzvarām ir «Daugavpils Universitāte» vienība, šodien, 31. martā, «ozīši» aizvadīja mājas spēli, neļaujot viesiem vinnēt ne seta.Pirmajā un otrajā setā daugavpilieši palika «padsmitos» (attiecīgi 16 un 13 punktu), trešajā gan parādījās arī līdzīgas cīņas epizodes, tomēr kopumā mājinieku pārsvars bija acīm redzams – 26:24 noslēgumā un 3:0 visā spēlē.Visu maču laukumā aizvadīja pamatsastāvs – Valērijs Lomakins, Raimonds Vilmanis, Aivars Siļutins, Mārtiņš Pļaviņš, Kārlis Volodins un Ivo Baranovskis (libero Uģis Puķītis).Labāko punktu guvēju trijniekā V.Lomakins (20), A.Siļutins (14) un R.Vilmanis (11), ar desmit punktiem atzīmējās pēc Turcijas pludmales volejbola ziemas čempionāta komandā atgriezies Mārtiņš Pļaviņš.