Volejbols. «Ozīši» skaistā spēlē pārspēj «Tartu Pere Leib»

Šovakar Ozolnieku Sporta namā mājinieki kārtējā «Schenker» līgas spēlē uzņēma Tartu komandu ar latviešiem Lauri Iecelnieku un Arti Caicu sastāvā. Viesiem šoreiz netika atdots ne seta – 25:22, 25:21, 25:22 un 3:0 visā mačā.

«Paldies puišiem par spēli un līdzjutējiem par atbalstu,» īss, bet pozitīvs bija «Poliurs/Ozolnieki» galvenā trenera Zigismunda Grigoļunoviča komentārs. Spēles gaitā treneris tomēr nekautrējās savējos arī laiku pa laikam nopietni sabārt – tas esot bijis par «muļķīgām kļūdām», kuras gan mājiniekiem kopumā salasījās manāmi mazāk nekā pretiniekiem, un tas arī izpaudās rezultātā.Spēles sākumā igauņiem izdevās izvirzīties vadībā, un pirmais tehniskais pārtraukums ar 8:6 «piederēja» viņiem. Taču drīz vien «ozīši» rezultātu izlīdzināja (12:12) un pēc tam jau pieaudzēto trīs četru punktu pārsvaru noturēja līdz seta beigām.Otrajā setā spēles temps nedaudz piebremzējās, un rezultāts līdz 18:18 auga punkts punktā, taču galotnē lielāka apņēmība atkal bija mājinieku pusē. Arī trešais sets ar vairākām skatītājus priecējošām uzbrukuma un aizsardzības izspēlēm līdz vidusdaļai aizritēja līdzīgā cīņā, bet pēc 16:15 uz katru pretinieka punktu «ozīši» spēja atbildēt ar diviem trim. Ap setbumbu gan bija mazliet jāpacīnās, jo igauņi no 19 vēl panāca 22, bet tad kļūdījās servē, un spēle bija galā.Mājinieku komandā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Kristaps Šepte, pa 13 guva Aivars Siļutins un Aivis Āboliņš, kuru treneris uzslavēja arī par spēli aizsardzībā, septiņi punkti Kārļa Volodina kontā, četrus īstajā brīdī pielika Raimonds Vilmanis.