Volejbols. «Ozīši» zaudē igauņiem no Tartu (ar foto) 5

Tikpat pārliecinoši, kā pirms divām dienām uzvarējuši «Lāsi», «Poliurs/Ozolnieki» 15. janvāra vakarā kārtējā «Schenker» līgas spēlē pamanījās trijos setos zaudēt igauņu «Tartu Pere Leib» vienībai (17:25, 21:25, 15:25).

«Faktiski pretinieks mūs salauza jau pirmajā setā – visu, ko darījām, spēja atminēt un izdarīt labāk par mums. Afišā bija rakstīts «volejbols», bet no mūsu puses šoreiz volejbola nebija,» komandas kapteiņa Ivo Baranovska paškritiskais pēcspēles komentārs acīmredzot uzlūkojams kā atvainošanās līdzjutējiem.Galvenais treneris Zigismunds Grigoļunovičs savukārt, jautāts par šāda rezultāta iemesliem, minēja arī divus objektīvus argumentus. Pirmais – kopš aizvadītās nedēļas izbraukuma un spēles Kaļiņingradā vairāki volejbolisti ir slimi un pusslimi. Otrais – Ozolnieku komandai, kā nevienai citai, nedēļas laikā grafikā saliktas trīs spēles, turklāt viena ar tālo izbraukumu. Abi šie iemesli kopā tad arī šodien izrādījās nepārvarami.Rezultatīvākie laukumā bija Valērijs Lomakins (19 punktu) un Aivis Āboliņš (10).

Pievieno komentāru

Komentāri 5

dd

izlasi!! tas nav joks!!
Tas nav joks,šī sieviete izpilda vēlēšanās lūdzu ienāc šajā mājaslapā paskaties viņas kreisajā acī skaļi ievēlies vēlēšanos un aizsūti so mājaslapu 30 cilvēkiem!Es zvēru tas nav joks(ja kāds māk lasīt krieviski lasiet visu kas ir zem bildes)!

http://gio.ee/Alexander/blog/896/

es vnk šokāā ... ļoti daudz cilvēku apgalvo,ka tā ir tīrākā patiesība.izmēģinam

pirms 10 gadiem, 2011.02.02 13:41

kadaa sakara tu tagad aizvaino Laizāni?vinja vienkarsi atbalsta ozolniekus,un tas nav nekas slikts vai aizskarosh,ja vinja sho komandu sauc par ozisshiem!es arii ta saucu!

pirms 10 gadiem, 2011.01.17 14:14

M

Sauc gan, aizej uz kadu no spelem un sapratisi, gudriniek ;)

pirms 10 gadiem, 2011.01.16 13:13

Kas tā ir par komanadu "Ozīši"?
Laizāne gaida, kad Popiurs vai Ozolnieki viņai samaksās?
Vai vēl kāds bez Laizānes šo komandu šādi sauc?

pirms 10 gadiem, 2011.01.16 12:51

Sports