Volejbols. «Ozīšiem» labs noskaņojums palīdz pieveikt sāncenšus no «Biolars» 2

Šodien Zemgales Olimpiskajā centrā kārtējā «Schenker» līgas čempionāta spēlē tikās divas mūspuses komandas – mājinieki VK «Biolars» un «Poliurs/Ozolnieki». Trīs setos uzvaru svinēja Ozol nieku volejbolisti.

Pirmajā setā «ozīšu» pārsvars bija nepārprotams, jo konkurenti tika vien līdz 12 punktiem. Otrajā tomēr izvērtās līdzīga cīņa, kurā bez uzmundrinājumiem un padoma saviem aizbilstamajiem pusminūtes pārtraukumos neiztika ne «Poliurs/Ozolnieki» vecākais treneris Zigismunds Grigoļunovičs, ne Jurijs Deveikus no «Biolara». Abos tehniskajos pārtraukumos priekšgalā bija «Biolars» volejbolisti (8:7, 16:14), un «ozīši» pirmoreiz vadībā izvirzījās tikai galotnē (23:22). Ar to tomēr pietika, lai divas turpmākās pretinieka kļūmes ļautu noslēgt arī šo setu savā labā.Arī trešā seta notikumi līdz pirmajam tehniskajam pārtraukumam norisinājās mājiniekiem cerīgi (8:6), bet pēc 10:10 Ozolnieku volejbolisti arvien biežāk piespieda pretinieku kļūdīties. 16:13, 21:15, 23:17 un 25:18 – šāda punktu attiecība raksturo «ozīšu» strauji uzņemto tempu līdz uzvarošām beigām.«Zaudējām trešajā zonā un blokā. Pietrūkst mums arī cēlāja, jo Grimailovs var pievienoties treniņā tikai reizi nedēļā. Bet, ja pietrūkst meistarības, tad – arī cīņasspara,» paškritisks pēc mača bija J.Deveikus. Z.Grigoļunovičs savukārt uzsvēra, ka izšķirošs bijis komandas labais noskaņojums, jo pret tāda sastāva komandu kā «Biolars» «garantijas nav nekādas».Nākamās nedēļas nogalē Ozolnieku sporta namā – Latvijas kausa izcīņa, kur VK «Biolars» pretinieki pusfinālā būs «Lāse-R/Rīga», bet «Poliurs/Ozolnieki» volejbolistus gaida spēkošanās ar «Daugavpils Universitāti», kas «Schenker» līgas tabulā no Latvijas komandām pašlaik ir visaugstāk.

Komentāri 2

Jep

Nožēlojama spēle no Biolars puses. Skrien viens otram virsū, nesaprot, ko cits dara. Apsveicu Ozolniekus ar uzvaru.

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 22:14