Jelgavnieces pieveic Daugavpils «Ezerzemi» un arī «RSU/MVS» (FOTO)

Saspringtāku spēli kā to, ko 29.novembra vakarā Jelgavas Sporta hallē Baltijas sieviešu līgas turnīra ietvaros aizvadīja «Jelgava/LU» un Daugavpils «Ezerzemes» komandas, grūti iedomāties. Sīvā piecsetu mačā veiksme un lielāka pieredze palīdzēja uzvarēt jelgavniecēm – 3:2 (23:25; 24:26; 25:16; 25:19; 17:15).

Gandrīz vai par pirmo sīvās cīņas priekšvēstnesi jānosauc pats «Jelgava/LU» galvenais treneris Jānis Leitis, kurš pirms mača sākuma «Ziņu» korespondenta ne pārāk veikli izmestajai frāzei par to, ka «uzvarētājs šovakar taču zināms», atbildēja ar ļoti nopietnu atgādinājumu par to, ka pirmajā abu komandu šārudens savstarpējā tikšanās reizē Daugavpilī «Jelgava/LU» uzvarējusi tikai smagā piecu setu mačā.

Spraiga cīņa izvērtās arī sestdien Jelgavā, lai gan ierindā atkal bija gan Ance Auziņa (guva 30 punktu), gan Anna Lejiņa (10 punktu), gan Ilze Liepiņlauska (8 punkti), nemaz nerunājot par reti kad iztrūkstošajām saspēles vadītājām Sandu Ragozinu (14 punktu), Kristīni Leci (16 punktu), kas šoreiz gan libero posteni bija uzticējusi Madarai Nemmei. Savu artavu uzvaras izcīnīšanā deva arī Līva Sola (9 punkti) un Ieva Tetere (1 punkts).

Varbūt tāpēc, ka ar daugavpilietēm spēlēts mazāk nekā ar citām Latvijas un ne tikai Latvijas komandām (Jelgavas domes kausa izcīņā «Ezerzeme» nepiedalījās), pirmajos setos, kaut cīņa ritēja punkts punktā, galotnes nācās atdot viešņām. Pēc 23:25 un 24:26 ir ļoti grūti saņemties, tomēr jelgavnieces to spēja un negaidīti viegli uzvarēja trešo setu, kas varēja kļūt par izšķirošo. Tālāk tikpat izšķirošs bija arī ceturtais un sevišķi piektais sets, kas lika krietni panervozēt ne tikai volejbolistēm un treneriem, bet visiem Sporta hallē klātesošajiem. 17:15 un atkal piecsetu uzvara – gandrīz vai jāsāk ticēt trenera J.Leiša prognozētāja spējām.

Pirms svētdienas spēles ar «RSU/MVS» komandu, kas norisinājās 30.novembrī Jelgavas Sporta hallē, «Jelgava/LU» ar 11 punktiem bija labākā starp Latvijas komandām (priekšā četras igauņu vienības un Lietuvas «Achema», bet komandu pozīcijas grūti vērtēt nevienādā aizvadīto spēļu skaita dēļ.

Pret «RSU/MVS» jelgavnieces svētdien uzvarēja ar 3:1 (22:25, 25:18, 25:22, 25:23). (Fotogalerija ir no šīs spēles.)

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Volejbols