«Schenker» līgā jelgavnieki pieveic daugavpiliešus; «oži» zaudē «robežsargiem»

Zemgales Olimpiskajā centrā 18.oktobra «Schenker» līgas mačā Jurija Deveikus trenētā «Biolars/Jelgava» komanda pārliecinoši trijos setos pieveica viesus no «Daugavpils Universitātes».

Nevienā no setiem daugavpilieši nespēja izrādīt nopietnu pretestību. Pirmajā setā «Biolars/Jelgava» uzvarēja ar 25:14; otrajā ar 25:12; bet trešajā setā mājinieku pārsvars bija 25:15.

Rezultatīvākie punktu guvēji «Biolars/Jelgava» rindās bija Andrejs Baburovs un Matīss Gabduļlins, kuri guva pa 13 punktiem, Edgara Baika kontā 8, Pētera Aukmaņa – 7 punkti.

Daudz dramatiskāk ritēja cīņa Ozolnieku Sporta namā. Gandrīz bez ierunām atdodot Rīgas viesiem pirmos divus setus (15:25 un 19:25), «Poliurs/Ozolnieki» savā sporta namā sasparojās un trešajā setā dramatiskā galotnē spēja uzvarēt ar 30:28.

Tomēr ceturtajā setā Alda Bērziņa trenētie «Ozīši» atkal bija spiesti atzīt «RTU/Robežsardze» pārākumu – 21:25, visā spēlē piekāpjoties ar 1:3. Svētdien pulksten 16 Ozolnieku Sporta namā «Poliurs/Ozolnieki» uzņems «Daugavpils Universitātes» volejbolistus.

«Schenker» līgā svētdien, 19.oktobrī, Latvijas komandu savstarpējā spēlē «Poliurs/Ozolnieki» savā laukumā ar 3:0 (19; 17; 20) pārspēja «Daugavpils Universitātes» komandu.

«Poliurs/Ozolnieki» komandas rindās ar 16 gūtiem punktiem rezultatīvākais spēlētājs bija Armands Āboliņš. Gatim Augustānam 13, Raimondam Vilmanim 8, Aivim Āboliņam 7, Andrim Zadovskim 5 gūti punkti.

«Schenker» turnīra tabulā tagad trim Latvijas komandām – «Biolars/Jelgava», «RTU/Robežsardze» un «Poliurs/Ozolnieki» ir pa deviņiem punktiem (kamēr jelgavnieki un «RTU/Robežsardze» aizvadījuši pa astoņām spēlēm, «ozīšu» bagāžā ir par 2 spēlēm vairāk). Pašlaik «Schenker» līgas tabulā «Biolars/Jelgava» ieņem trešo (Tallinas «Selver» arī ar 9 punktiem – otro), «RTU/Robežsardze» ceturto, bet «Poliurs/Ozolnieki» – piekto pozīciju.

«ASK/Kuldīga» astoņās spēlēs nopelnījusi 2 punktus (svētdien izbraukumā ar 0:3 zaudēja Tallinas «Selver» volejbolistiem), bet «Daugavpils Universitāte» desmit spēlēs – vienu, ieņemot attiecīgi 10. un 11. vietu divpadsmit komandu konkurencē. Līdervienības godā ar 10 punktiem (8 spēlēs) ir «Bigbank Tartu» komanda.