Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turnīrs Ziemassvētku kaujām par godu

Jau trešo gadu ar Jelgavas novada Sporta centra (JNSC) gādību Ziemassvētku kauju atceres laikā norisinājies volejbola turnīrs veterāniem. “Tauta pieprasa, un mēs rīkojam,” ar atzinīgu smaidu iniciatoru – Jelgavas un Ozolnieku volejbola veterānu – aktivitāti novērtē JNSC direktors Vladislavs Beitāns. Latvijas Volejbola federācijas Senioru komisijas loceklis un šajā turnīrā arī “Poliurs/Jelgavas novads” 70+ komandas kapteinis Jāzeps Rimeicāns savukārt atzīst, ka veterāni labprāt laiku pa laikam samēro spēkus laukumā un, kopā sanākuši, pakavējas atmiņās, turklāt šoreiz uz Valgundi atbraukušie Jonišķu volejbolisti iepazīstināti arī ar Ziemassvētku kauju vēsturi – aizvesti uz muzeju un paspējuši noskatīties daļu uzveduma atceres pasākumā.

Turnīrā kungu konkurencē Valgundes Sporta hallē piedalījās astoņas komandas, dāmām, kas spēlēja JNSC zālē pilsētā, – sešas. Pārstāvniecība – līdz ar mājiniekiem un jau minētajiem lietuviešiem arī Tukums, Talsi, Valmiera, Sigulda, Skrunda, Rīga, Jūrmala. Vīriem kā 40+, tā 70+ grupā pie uzvarētāju godalgām tika “Poliurs/Jelgavas novads”. Jaunāko sastāvā – Ivo Baranovskis, Jānis Rimeicāns, Gints Kamols, Jānis Počs, Ingus Marenis, Modris Riekstiņš un Arnis Sinkevičs, vecākajiem – Jāzeps Rimeicāns, Aivars Alpēns, Vilis Barovskis, Tālivaldis Aristovs, Juris Dauburs, Artūrs Plēpis un Pēteris Milčs. No divām Jelgavas novada dāmu komandām pirmo vietu izdevās izcīnīt 60+ vienībai ar Guļnaru Popovu, Ritu Aleksejevu, Svetlanu Kazancevu, Zeltīti Jarinsku, Sarmīti Švēdi un Līgu Āni sastāvā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Volejbols