Volejbols. Valgundes turnīra uzvarētājiem – Dalhauzera autogrāfs un ceļojums uz Stokholmu

Ar sestās kārtas sacensībām no­slēdzies Valgundes pagasta atklātais pludmales volejbola čempionāts. Kā saskaitījis turnīra galvenais rīkotājs Arnis Bergmanis, sezonas laikā tajā piedalījušies ap 60 «bīča» cienītāju, bet kausus un dāvanu kartes ceļojumam uz Stokholmu nopelnīja meistarīgākie vismaz četrās sacensību kārtās.

Noslēguma kārta smilšu laukumos pie izglītības un aktivitāšu centra «Avoti» bija pulcējusi 13 puišu un trīs meiteņu komandas. Spēles noslēdzās ap septiņiem vakarā, kad varēja sākt dalīt gan tikko nopelnītās, gan bagātīgās kopvērtējuma balvas. «Pa starpām noorganizējām arī veselus trīs mūsu tradicionālos apakšējo piespēļu konkursus, kur uzvarētājam tiek īpašā medaļa un Armanda Āboliņa spēļu krekls ar Latvijas labāko pludmales volejbolistu autogrāfiem. Pusdienu pārtraukumā uz ugunskura gatavojām un kopīgi ēdām plovu,» rīkotāju centienus atstāt Valgundes pludmales vasaru labā atmiņā apliecina A.Bergmanis.

Kopvērtējuma kausus līdz ar Valgundes pagasta piešķirtajām dāvanu kartēm prāmja ceļojumam uz Stokholmu ieguva Edgars Jusis, Sandis Pinte, Uvis Dambergs, Normunds Jusis un Igors Kozars, kuram gan pirms tam bija jāsacenšas superfinālā ar tikpat daudz punktu nopelnījušo komandas biedru Emīlu Ziediņu. Uz Stokholmu varēs ceļot arī Ieva Barona, Krista Klints, Svetlana Patraško un Sendija Ozoliņa. 

Pats Arnis, būdams arī turnīra līderis laukumā, no dāvanu kartes atteicies, tāpat kā no bumbas ar pasaules «bīča» līderu autogrāfiem, kurus viņš sadabūjis «Grand Slam» posmā Polijā. «Protams, nemēģināju traucēt pēc neizdevušās spēles, kad garastāvoklis ikvienam būtu slikts, bet citādi – augstākā līmeņa spēlētāji bija atsaucīgi un draudzīgi,» secina Arnis.

Tā nu vērtīgo suvenīru ar Fila Dalhauzera, Emanuela Rego, Alisona Ceruti, arī Aleksandra Samoilova, Jāņa Šmēdiņa, Mārtiņa Pļaviņa un citu grandu autogrāfiem savā īpašumā ieguva nākamais sešās spēļu kārtās visvairāk punktu izcīnījušais duets no Ozolniekiem – E.Jusis un S.Pinte. No meitenēm šajā nominācijā pie «neaprakstītas» bumbas tika jelgavnieces Krista un Ieva. «To aprakstīto jau jāliek plauktā, bet meitenes ar savējo varēs trenēties, lai nākamgad veiktos vēl labāk,» pajoko Arnis.

Noslēguma posma sacensībās uzvarēja veterāni – jelgavnieks Gints Kamols un valgundnieks Gunārs Siliņš. 

Foto: vkvalgunde.lv

Pievieno komentāru

Volejbols