"Zemgale/LLU' nopietni stiprina aizsardzības līnīju

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” pagarinājusi sadarbību ar pieredzējušo Latvijas aizsargu Mārtiņu Poreju vēl uz vienu sezonu.

Pagājušajā sezonā, kad Mārtiņš pārgāja uz “Zemgale/LLU," visiem likās, ka tā ir laimīga apstākļu sakritība. Šoreiz tas apliecina, ka trīsdesmit gadus vecais aizsargs un kluba vadība uzticas viens otram.

Mārtiņš Porejs profesionāli izauga “Dinamo Rīga” jaunatnes hokeja sistēmā un pārstāvēja Latviju U-18 un U-20 valstsvienībās. Pēc divām sezonām Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandā HK “Rīga”, aizsargs trīs gadus spēlējis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā “Dinamo Rīga”.

Latvijas godu piecus gadus aizstāvēja pārbaudes turnīros nacionālās izlases sastāvā. No 2015. gada līdz 2017. gadam leģionāra statusā spēlējis Apvienotā Karalistē un Polijā. Atgriežoties no ārvalstīm, pievienojās HK “Kurbads” vienībai. Divkārtējais Latvijas čempions, divu sudraba un divu bronzas medaļu īpašnieks.

Pagājušajā regulārajā sezonā aizvadīja vien 18 spēles, kurās atdeva 2 rezultatīvas piespēles. Pilnvērtīgi aizvadīt pagājušo čempionātu traucēja nopietna trauma, bet Mārtiņš paspēja atgriezties uz izslēgšanas spēlēm, lai “Zemgale/LLU” savā vēsturē varētu izcīnīt otro sudraba medaļu.

Mārtiņš ir nosvērts un mierīgs hokejists, kuram patīk tas, ko viņš dara. Ar savu mieru vieš pārliecību jaunākos spēlētājos, no kuriem daudziem tā ir pirmā pieredze - nonākt nopietnās izslēgšanas spēļu sērijās.

Foto: Ruslans Antropovs / no arhīva

Pievieno komentāru

Sports