“Zemgale/LLU” tiek galā ar “Prizma/IHS” bez Elisa palīdzības (FOTO)

“Zemgale/LLU” ar rezultātu 7:1 (2:0; 3:1; 2:0) savās mājās pārspēja “Prizma/IHS” hokejistus "Optibet" hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē. Jelgavnieki iztika bez iepriekš pieteiktā aizsarga Morgana Elisa, kurš lauza līgumu ar “Dinamo Rīga”. Savukārt rezultatīvs izrādījās komandas jaunieguvums – uzbrucējs Frenks Razgals, kurš guva vienus vārtus un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Iepriekš tika izziņots, ka no “Dinamo Rīga” uz fārmklubu Jelgavā tiek nosūtīt pieredzējušais aizsargs Morgans Eliss, bet hokejists izvēlējās savu karjeru neturpināt Latvijas hokejā un lauza sadarbības līgumu, tā arī neparādoties uz laukuma.

No valsts galvenās hokeja komandas uz Jelgavu otro reizi tika nosūtīts arī uzbrucējs Emīls Ģēģeris, kurš šajā spēlē izcēlās ar gūtajiem vārtiem. Šī Emīlam ir otrā spēle jelgavnieku rindās, un arī pirmajā spēlē viņš guva vārtus, kā arī izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

“Zemgale/LLU” sastāvu pastiprināja arī pieredzējušais uzbrucējs Frenks Razgals, kurš atzīmējās ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Izmaiņas piedzīvoja jelgavnieku aizsardzības līnija. Komandu pameta un uz Poliju devies pieredzējušais aizsargs Ēriks Ševčenko, bet viņa vietā spēlēja Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēknis Renārs Džerods Alksnis, kuš savu debiju "Optibet" hokeja līgā piedzīvoja jau pagājušā sezonā.

Renārs bija ļoti priecīgs, ka pēc pusotra mēneša pārtraukuma bez īpašas sagatavošanas tika sastāvā, ka arī par to, ka nospēlēja bez lielām kļūdām. Pieredzējušo hokejistu vidū viņš iekļāvās viegli un pateicās viņiem par to, ka viņi dalās ar viņu pieredzē. Galvenā trenera palīgs Igors Ļebedevs uzteica jaunā hokejista attieksmi un sniegumu uz laukuma.

Jelgavnieku pirmais uzbrucēju virknējums (Tambijevs, Begovs, Jekimovs) šodien apliecināja, ka ir atkal atguvuši savu iepriekšējo “ķīmiju”, un šodien kopā nopelnīja septiņus rezultativitātes punktus. Roberts Jekimovs un Kirils Tambjievs katrs guva pa diviem vārtiem un izdarīja pa vienai rezultatīvai piespēlei, Begovam – viena rezultatīva piespēle.

Šodien otrajā uzbrucēju virknējumā (Ansons, Ģēģeris, Razgals) ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās arī Pitsburgas “Penguins” draftētais uzbrucējs Raivis Ansons. Trešais uzbrucēju virknējums (Homjakovs, Visockis, Bernhards) arī tika pie punktiem – pēc Visocka piespēles vārtus guva Artūrs Homjakovs.

Rezultatīvi bija arī divi komandas aizsargi – Aleksandrs Galkins un Iļja Grekovs, kuri katrs izdarīja pa divām rezultatīvām piespēlēm. Teicami šodien vārtos nospēlēja Rihards Cimermanis, kurš glāba komanda vairākas epizodēs, un arī vienīgajā vārtu zaudējumā, atvairīja ripu, bet tā nokļuva vārtos inerces rezultātā.

Turnīra tabulā “Zemgale/LLU” joprojām ieņem ceturto vietu, bet komandas bombardieris – Kirils Tambijevs, šobrīd ieņem otro vietu čempionātā starp rezultatīvākajiem spēlētājiem ar 23 punktiem, atpaliekot vien par vienu punktu no “Olimp/Venta 2002” uzbrucēja Nikolaja Jeļisejeva.

Vārtu guvēji:

HK “Zemgale/LLU”: 09:49 Kirils Tambijevs (Iļja Grekovs); 18:20 Emīls Ģēģeris (Razgals, Ansons); 20:21 Roberts Jekimovs (Iļja Grekovs); 24:34 Frenks Razgals (Ansons, Galkins); 34:29 vairākumā Roberts Jekimovs (Tambijevs, Razgals); 52:49 Artūrs Homjakovs (Galkins, Visockis); 55:04 Kirils Tambijevs (Begovs, Jekimovs).

HK “Prizma/IHS”: 22:34 Kārlis Tiltiņš (Siliņš, Bessmertnijs).

Turnīra tabula:

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

Vārti

1

Olimp/Venta 2002

15

27

62:36

2

Liepāja

15

19

61:42

3

Mogo/LSPA

15

19

58:42

4

Zemgale/LLU

11

16

58:33

5

Prizma/IHS

17

10

53:95

6

HS Rīga

9

6

23:36

7

Dinaburga

12

4

34:65


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports