“Zemgale/LLU” veterāns Kurnigins spēlēs “Prizma/IHS” 1

Pēdējais HK “Zemgale/LLU” veterāns – uzbrucējs Raivis Kurnigins šosezon spēlēs "Optibet" hokeja līgas komandā “Prizma/IHS”.

Deviņas sezonas HK “Zemgale/LLU” nospēlējušais uzbrucējs Raivis Kurnigins augustā sāka treniņus kopā ar komandu, bet netika iekļauts pamatsastāvā. Hokejista karjeru viņš vēl nebija gatavs apturēt un piedāvāja savu kandidatūru HK “Prizma/IHS” galvenajam trenerim Ērikam Miļunam. Pirmdien viņam bija jāierodas uz treniņu, bet jau šodien  viņš tika apstiprināts komandas pamatsastāvā.

Raivis Jelgavas hokeja komandā aizvadījis 235 regulārā čempionāta spēles, kurās guva 67 vārtus un izdarīja 110 rezultatīvās piespēles. Kopā ar komandu piedalījās 38 izslēgšanas kārtas spēlēs, kurās guva divus vārtus un atdeva 11 rezultatīvās piespēles. Spēlējot “Zemgale/LLU” kļuvis par Latvija sudraba un bronzas medaļas īpašnieku. Karjeras sākumā, spēlējot HK “Liepājas metalurgs” divas reizes kļuva par Latvijas kausa īpašnieku.

Interesants fakts ir arī tas, ka  Aizkrauklē dzimušais sportists, paralēli hokejam jau desmit sezonas spēlē florbolu un pat trīs komandās vienlaicīgi – “BRGD”, “Saulkalne” un “Aizkraukle/Koknese”.

HK “Prizma/IHS” šosezon spēlēs četri bijušie “Zemgale/LLU” spēlētāji:

  • uzbrucējs Ēriks Ozollapa; 
  • uzbrucējs Raivis Kurnigins; 
  • uzbrucējs Kristers Bormanis; 
  • vārtsargs Reinis Petkus.

Foto: Ruslans Antropovs / no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ВАЛЕРИЙ

Drizi ari citi brauks prom no Jelgava. Veci ir prom. Jauni speletaji mekles savu variantu tikt OHL. Jelgava jauni nav vajadzigi. Tur juniors komanda 2019/2020 sezona bija labi speletaji. Tagad dazi vel palikusi. Kapec palikusi gruti saprast. OHL Jelgava ir ligums ar DinamoRiga un driz Skudra uz klubu metis zeme labi speletaji. Tad Jelgava klubs junioriem slegts. Bediga perspektiva.

pirms mēneša, 2020.09.17 12:39

Sports