Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

21 minūti vecāka par brāli (FOTO)

Pirmās Lieldienas vecāku azotē gatavi piedzīvot 18 bērniņi, kas no 25. marta līdz 1. aprīlim dzimuši Jelgavas slimnīcā, savukārt no 2. līdz 8. aprīlim Jelgavā pavisam piedzimuši 18 bērniņu. 

Svētdien, 29. martā, savu pirmo bērniņu Jelgavā sagaidīja Kristīne Jēkabsone un Viktors Holodņaks no Iecavas. Viņu Martins, par kura vārdu vecāki ilgi sprieduši, līdz atraduši īsto, kas būtu gana interesants un starptautiski saprotams, pasaulē nāca, būdams 52 centimetrus garš un svērdams 3650 gramu.

31. martā turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs liepājniecīte Elza, kuras vecāki Laima Petermane un Rolands Bertašjus Jelgavu par meitiņas dzimšanas vietu izraudzījušies, jo te strādā viņu uzticamā vecmāte. Mazulīte, kuras vārdu māmiņa auklējusi jau gadiem, dzīves lielajā brīdī bija 54 centimetrus gara un svēra 3900 gramu.

Pirmdienas, 30. marta, pēcpusdienā uzreiz par divu bērniņu vecākiem kļuva jelgavnieki Jekaterina un Indulis Krūzes. Pirmo 2850 gramu smagu un 48 centimetrus garu māmiņa un tētis ieraudzīja meitiņu Amēliju, bet pēc 21 minūtes ģimenei pievienojās brālītis Mareks, kurš svēra 3200 gramu un bija 51 centimetru garš. «Pārsteigums, ka gaidām dvīņus, bija liels, bet ļoti patīkams,» priecājas jaunais tētis, kamēr māmiņa atpūšas.  

«Līdz pat pēdējam nezinājām, ka būs meitiņa, bet, re, cik labi izdevies – trīs brāļi tikuši pie māsiņas,» priecājas Liene Terliņa no Bauskas novada Bārbeles. 7. aprīļa pēdējās minūtēs viņa kopā ar Edgaru Dunci Jelgavas slimnīcā sagaidīja pasaulē nākam mazo Līgu, kura dzimšanas brīdī svēra 2500 gramu un bija 52 centimetrus gara. Māsiņu mājās gaida sešus gadus vecais Stefans, trīsgadīgais Gabriels un Kārlis, kuram apritējis gadiņš.

Cerētās māsiņas vietā pie brālīša tika sešus gadus vecā Viktorija, kad 7. aprīļa vakarā jelgavnieku Tamāras un Edgara Sirmoviču rokās 3400 gramu smags un 50 centimetru garš iegūla viņu dēliņš Adriāns. «Tā jau mēdz gadīties, ka saka vienu, bet tomēr piedzimst cits, tāpēc bijām padomājuši arī par vārdu puisītim. Labi, ka visi apģērbi nav rozā,» smej māmiņa, it nemaz neskumdama par mazo pārsteigumu.

Foto: Raitis Puriņš 

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas