Abiem brāļiem skandināviski vārdi (FOTO)

Nedēļā, kad iedegta pirmā Adventes svece, no 25. novembra līdz 2. decembrim Jelgavā pasaulē nākuši 22 bērniņi. 

Pirmdienas, 30. novembra, naktī ar trešo bērniņu bagātāka kļuva pilsrundālnieku Līgas Velpas-Rones un Māra Roņa ģimene, kad 3900 gramu smagu un 55 centimetrus garu viņi saņēma meitiņu Elīzu Rēziju. «Tā mums jau tradīcija dot bērniem divus vārdus, no kuriem pirmais sākas ar E,» stāsta māmiņa, atklājot, ka mazo māsu mājās gaida piecgadniece Estere Evelīna un Endijs Rojs, kuram drīz būs četri gadi.

30. novembra pusdienlaikā pie maza brālīša tika Madaras Lapkovskas un Aigara Degola vecākā atvasīte septiņgadīgā Kristiāna Krista. Jaundzimušais puisēns, kuru vecāki nosaukuši par Danielu, pasaulē nāca 50 centimetru garš un 3155 gramus smags. Viņam šūpulis kārts Jelgavā.   

Pirmās Adventes svētdienā, 29. novembrī, saskanīgajos 22.44 savu pirmo bērniņu piedzimstam sagaidīja jelgavnieki Kira Keidāne un Jevgeņijs Ļeščenko. Viņu Marks, kuram ticis jau sen vecāku padomā bijis vārds, jaunās māmiņas un tēta rokās iegūla 3100 gramu smags un 50 centimetru garš.

1. decembrī turpmāk ar piparkūku un mandarīnu smaržām piepildītu dzimšanas dienu svinēs jelgavnieku Natālijas un Gata Purmaļu dēls Gustavs. Skandināvisks vārds ir arī trīsarpus gadu vecajam Svenam, kurš izvēlējās vārdu brālītim, atklāj māmiņa, piebilstot, ka Gustavs piedzimstot svēra 3275 gramus un bija 51 centimetru garš.

Savukārt no 18. līdz 24. novembrim pirmā sniedziņa baltumā Jelgavā piedzimušas 11 meitenītes un deviņi puisīši. Tā otrdienas, 24. novembra, naktī, gaidot gaišo debesmalu, savu pirmo bērniņu pasaulē nākam saņēma jelgavnieki Ieva Dambīte-Polīte un Voldemārs Polītis. Viņu puisēns, kuram vecāki labskanības pēc dāvājuši Patrika vārdu, otrā vietā atstājot Pēterīti, piedzimšanas brīdī svēra 4900 gramu un bija 60 centimetru garš.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas