Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvana mammai dzimšanas dienā (FOTO)

No 26. septembra līdz 9. oktobrim Jelgavas slimnīcā pasaulē ieradušies 28 mazuļi – 14 meiteņu un tikpat zēnu –, tostarp dvīņu puikas.

Otrā meitiņa ienākusi Alīnas Sergejenko un Edija Ļebedjeva ģimenē. 8. oktobra pulksten 13.54 sevi pieteica Melānija, kura piedzima 49 centimetrus gara un 2900 gramu smaga. Mājās Pilsrundālē māsu gaida gadu un piecus mēnešus vecā Karīna. 

8. oktobra pulksten 23.22 pirmo atvasīti sagaidījuši Dace un Jānis Vekmani. Viņu Adriana Līga, kurai pirmais vārdiņš no mammas, otrais – no tēta, piedzima 50 centimetru gara un 3420 gramu smaga. Meitenītes šūpulis kārts Jelgavā.

Meitiņu Evu Loretu 8. oktobra pulksten 8.45 sagaidījuši Sintija Ērgle un Jānis Blūdžs. Tāpat kā māsām – teju deviņgadīgajai Nikijai Aijai un četrgadīgajai Martai Vanesai – meitenītei doti divi vārdi. Eva Loreta pasaulē nāca 50 centimetru gara un 3600 gramu smaga. Ar viņas piedzimšanu kuplinājies ģimenes oktobra svētku saraksts – pati Sintija šūpuļa svētkus svin 13. oktobrī, bet Nikijai Aijai dzimšanas diena ir 12. oktobrī. Ģimenes mājas ir Sesavas pagasta Bērvircavā.

Par otru dēlu bagātāka kļuvusi Ilzes un Reiņa Rukmaņu ģimene. Viņu Raivis, kurš pie uzvārdam pieskanīga vārda ticis ģimenes apspriedē, pasaulē nāca 9. oktobra pulksten 9.15 53 centimetrus garš un 4200 gramu smags. Brāli mājās Jelgavā gaida trīsgadīgais Arvis.

Otro dēliņu sagaidījuši Vija un Uldis Jakučinski. Tomass sevi pieteica 4. oktobrī pulksten 9 52 centimetrus garš un 3800 gramu smags. Brāli mājās Jelgavā auklēt palīdzēs Emīls, kuram decembrī apritēs pieci gadi.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas