Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divi Emīli un Emīlija

No 30. aprīļa līdz 14. maijam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 44 mazuļi – 22 meitas un tikpat dēlu.
Par vecākiem trešajam bērniņam kļuvuši Aija Podniece un Vadims Kosijs. 13. maija pulksten 23.19 četrus kilogramus smags un 55 centimetrus garš sevi pieteica Gabriels Vladmirs. Mazo brāli, kuram šūpulis kārts Iecavā, auklēt palīdzēs divpadsmitgadīgais Raivis un desmitgadīgā Amanda. 
Brāļiem Gustavam Emīlam un Tomam Emīlam, kuriem jūnijā apritēs attiecīgi trīs un divi gadi, 13. maija rītā pulksten 4.52 pievienojusies māsiņa Dārta Emīlija. “Uzvārds var mainīties, bet vārds vienos visu dzīvi,” par bērnu otrā vārda izvēli stāsta māmiņa Kristīne Antonova. Trešā atvasīte Kristīnes un vīra Sergeja ģimenē ienāca 54 centimetrus gara un 3860 gramu smaga. Dārtas Emīlijas mājas būs Kalnciemā.
Mātes dienā dāvanu vecākiem Dacei Zazītei un Raimondam Freibergam sagādāja mazais Kārlis, nākot pasaulē 12. maija pulksten 15.47. Vecāku pirmais acuraugs lielajā brīdī bija 52 centimetrus garš un 3100 gramu smags. Puisīša šūpulis kārts Ozolniekos.

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas