Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divu vārdu maģija (FOTO) 1

Skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā no 3. līdz 8. decembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 18 bērniņu – desmit meitenītes un astoņi puikas. 

Otrdienas, 8. decembra, rītā pulksten 9 pasaulē ieradās jelgavnieku Aigas un Edgara Veisu otrais bērniņš. Mazais Ritvars, kam dots samērā rets vārds, piedzimstot bija 50 centimetru garš un 2770 gramu smags. Brālīti mājās gaida trīsgadīgā Dārta.

Savu pirmo bērniņu agrā 8. decembra rītā pulksten 3.29 sagaidījuši Marta un Dāvis Bretšneideri. Viņu Matīss pasaulē nāca 55 centimetrus garš un 4100 gramu smags un turpmāk nesīs vārdu, kas atvasināts no vārda «Matejs» ar nozīmi ‘Dieva dāvana’ un saskanēs ar garo uzvārdu. Puisēna šūpulis kārts tepat Jelgavā.

Vārdiņu peciņai, kas pasaulē nāca otrajā Adventē, 6. decembrī, izvēlējās tētis Edgars Kusiņš, kurš kopā ar Santu Einfeldi sagaidījuši savu pirmo acuraugu Alisi. Mazā jelgavniece piedzima pulksten 4.10, lielajā brīdī bija 55 centimetrus gara un svēra 4080 gramu. 

«Man pašai un dēliņam ir divi vārdi, tāpēc arī meitiņai nolēmām dot divus,» stāsta jelgavniece Elza Ilze Pranckus, kura kopā ar Andri Kokoreviču 3. decembrī pulksten 7.59 sagaidījuši meitiņu Rūtu Melāniju. Mazā piedzimstot bija 48 centimetrus gara un svēra 2700 gramu. Mājās māsiņu gaida Daniels Raivo, kuram janvārī apritēs divi gadiņi.

Māmiņas Natalijas Morozas un tēta Dmitrija ģimene kļuvusi par vēl vienu dēliņu bagātāka – otrdienas, 8. decembra, rītā pulksten 3.14 tai pievienojās mazais Maksims. Puisēns lielajā brīdī bija 51 centimetru garš un svēra 3500 gramu. Maksimu mājās Jelgavā gaida brālītis Ņikita, kurš drīz svinēs trešo dzimšanas dienu.

Savu pirmo atvasīti 7. decembra pulksten 22.16 sagaidījuši Svetlana Vasiļjeva un Vsevolods Čerņenko. Mazais Ņikons, kurš paslēpies no fotoaparāta acs, piedzima 55 centimetrus garš un 4100 gramu smags. Puisēna mājas būs Jelgavā. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

maximas pircēji

Dāvi, lai prieks un veselība jūsu ģimenei.

pirms 4 gadiem, 2015.12.10 13:21

Stārķa ziņas