Elziņa svinēs kopā ar Latviju (FOTO) 1

Sarkanbaltsarkano toņu apvītajā nedēļā, no 12. līdz 18. novembrim, Jelgavā piedzimuši septiņi zēni un 14 meitiņas. 

Otrdienas, 17. novembra, pusdienlaikā savu otru meitiņu pasaulē nākam sagaidīja jelgavnieki Ella un Jevgeņijs Gresko. Pusotru gadu vecās Izabellas māsiņa, kurai vārdu visa ģimene vēl cītīgi domā, dzimšanas brīdī svēra 3800 gramu un bija 54 centimetrus gara.

Meiteņu bagātajā 17. novembrī, kad Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļas grafikā manāmi pieci sarkani aplīši, ar meitiņu kuplāka kļuva arī jelgavnieku Ievas Eidiņas un Emīla Kalniņa ģimene. Mazā Annija Kristiāna, kurai pirmo vārdu dāvājis tētis, bet otru – septiņgadīgais brālītis Toms Kristiāns, sevi pieteica 52 centimetrus gara un 3530 gramu smaga.

«Elastīga, apveltīta ar milzīgu gribasspēku un labu gaumi,» skaidrojumā sacīts par Lailu, ko savai 17. novembrī dzimušajai meitiņa izraudzījušies arī jelgavnieki Inga un Edgars Caunes. Viņu pirmdzimtā mazulīte, pasaulē nākot otrdienas tumšajā vakarā, vecāku rokās iegūla 58 centimetrus gara un 4600 gramu smaga.

Latvijas Republikas 97. dzimšanas dienas agrā rītā savu trešo bērniņu sagaidīja Līga un Juris Kozlovi. Mazā Elza, kurai vārds sola «fantastisku darbīgumu, iznesību un neuzveicamu apņēmību», sevi pieteica trīs kilogramus smaga un 50 centimetru gara. Viņu mājās Jelgavā gaida piecgadnieks Adrians un teju trīs gadus vecā māsiņa Viktorija.

Ceturtdienas, 19. novembra, pirmajās stundās par vecākiem kļuva jelgavnieki Sintija un Igors Seržeko, kad viņi savās rokās 3600 gramu smagu un 54 centimetrus garu saņēma dēliņu Martinu. «Gribējām, lai vārds būtu internacionāls un nerastos problēmas, ja viņš, piemēram, dotos uz ārzemēm, kā arī tajā skanētu «r»,» par vārda izvēli stāsta jaunā māmiņa.

Savukārt Patriotu nedēļas ieskaņā, no 4. līdz 11. novembrim, Jelgavā piedzimuši desmit zēni un astoņas meitenes. Pirmdienas, 9. novembra, agrā rīta stundā par vecākiem savai pirmdzimtajai meitiņai kļuva nesenie jelgavnieki Līga Meijere-Finķe un Jānis Finķis. Viņu Kristiāna, kurai vārds ticis pēc ilgas vecāku apspriedes, savas dzīves lielajā brīdī bija 52 centimetrus gara un 3780 gramu smaga.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

KrisRaps

Apsveicu visas jaunās māmiņas , un vēlos pateikt lielu komplimentu pirmajā bildē redzemajai māmiņai, ļoti apoburoša un skaista.

https://www.facebook.com/krisraps

pirms 5 gadiem, 2016.05.08 11:58

Stārķa ziņas