Ģimeni kuplina dvīnīši 3

Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā no 11. līdz 16. oktobrim pasaules gaismu ieraudzījuši 16 mazuļu – septiņi puisēni un deviņas meitenītes. Viņu vidū arī viens dvīņu pāris.

Alīna Čepiņeca un Gints Eveliņš 14. oktobra pēcpusdienā sagaidīja savu otru meitiņu – 3500 gramu smagu un 53 centimetrus garu. Mazā piedzima pulksten 15.28. Viņu mājās Svētē gaida vecākā māsa – septiņgadīgā Laura. Jaunākās meitiņas vārdu vecāki domāšot mājās. 

14. oktobrī jauku dēliņu sagaidīja iecavnieki Linda Jēkabsone un Artūrs Sili. Īsi pirms pulksten desmitiem vakarā viņu Markuss nāca pasaulē 3400 gramu smags un 53 centimetrus garš. Kopā ar brālīti vecāku uzmanību un rūpes joprojām vēlēsies saņemt arī gadu un septiņus mēnešus vecā māsiņa Nikola. 

Jelgavnieces Viktorijas Grandovskas mīlulīte par savu dzimšanas dienu izraudzījās 13. oktobri, kad pulksten 22.53 nāca pasaulē 48 centimetrus gara un trīs kilogramus smaga. Meitai dots vārds Enija, kas jaunās māmiņas sirdī nēsāts jau vairākus gadus. 

Arita Krumese un Mārcis Pumpurs no Bauskas 15. oktobrī sagaidīja savu trešo atvasīti – 2900 gramu smago un 47 centimetrus garo meitiņu Megiju. Vārdu mazajai izraudzījusies četrgadīgā māsiņa Nellija, iespaidojoties no multfilmas «Simpsoni» varones. Ģimenē aug arī brālītis – septiņgadīgais Edijs. 

Diānas un Aleksandra Bičenko saime nu kļuvusi par vēl vienu bērniņu kuplāka. 15. oktobra naktī pasaulē nāca viņu piektā atvasīte – 3600 gramu smagais un 50 centimetru garais Alekss. Mājās Zaļeniekos brālīti gaida vecākie bērni – Ramona, Daniels, Kristers Kristiāns un Lauris. 

Savu otro atvasīti 15. oktobrī sagaidīja Sigita Imanovičute un Dmitrijs Koļesovs no Iecavas. Pulksten 10.48 viņu dēliņš Gabriels pasaulē ieradās 3450 gramu smags un 50 centimetru garš. Vārds izraudzīts, jo vecākiem šķitis rets un nedzirdēts. Ģimenē aug vēl viens puika – desmitgadīgais Lauris. 

Pirmdien jelgavnieki Rita un Gundars Ozoli kļuva uzreiz par diviem mazuļiem bagātāki, kad ar minūtes intervālu pasaulē nāca viņu dvīnīši – meitenīte un puisītis. Māsiņas vārds būs Rebeka, bet brālīti sauks Bruno. Tētis ar smaidu atceras, kā uzņēmis prieka vēsti par gaidāmajiem dvīņiem – asaras birušas abiem. Skaidrs, ka tā bija dubultpriecīga vēsts, piebilst vecāki. Ģimenē jau aug divas meitas – 12 gadu vecā Elizabete un sešgadīgā Herta. Vecāki stāsta, ka dvīnīšiem viss jau sagādāts un atliek gaidīt, kad dakteri mammu ar mazajiem izrakstīs no slimnīcas. 

Mazais Ričards savu dzimšanas dienu turpmāk ik gadu svinēs 15. oktobrī, kad šo otrdien ap pulksten pusdesmitiem rītā nāca pasaulē 3700 gramu smags un 52 centimetrus garš. Vecāki Samanta un Ingus Mārtiņi nu audzinās divas atvasītes – Ričardu un viņa piecgadīgo māsiņu Melāniju. Vārdu dēlam vecāki izvēlējušies pēdējā brīdī, vadoties pēc izjūtām. Mārtiņu ģimene dzīvo Jelgavā. 

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 3

:)

Lai mazi bernini aug veseli un vcakiem pacietibu un izturibu audzinot mazos :)

pirms 8 gadiem, 2013.10.17 14:42

Elīza

Sirsnīgi sveicieni Ritai un Gundaram, protams arī Hertai :)

pirms 8 gadiem, 2013.10.18 10:21

tante

tiešām kaut kas mainījies ar fotogrāfu-ļoti smukas visas bildes!tā turpināt..

pirms 7 gadiem, 2014.10.16 09:48

Stārķa ziņas