Jāņu dēli, meitiņa un pats Jānītis (FOTO) 2

Drēgnā jūlija nogalē mammu un tētu sirsniņas sasildījis 31 bērniņš, kurš no 22. līdz 28. jūlijam dzimis Jelgavas slimnīcā. 

Otrdienas, 28. jūlija, agrā rīta stundā savu dēliņu pasaulē nākam sagaidīja Liene Janaite un Jānis Kraušs no Lielplatones. Četrus gadus vecās māsiņas Santas brālītis, kuram vārdu visi vēl domā, lielajā brīdī svēra 3050 gramu un bija 52 centimetrus garš.

27. jūlijā par vecākiem savai meitiņai Džeinai jaunās māmiņas dzimtajā pilsētā Jelgavā kļuva patlaban rīdzinieki Sintija Sladzevska un Jānis Petruhins. «Jau pirmajās nedēļās zinājām, kā sauksim meitiņu, jo šis vārds mums ļoti iepatikās,» stāsta Sintija, piebilstot, ka viņu mazulīte piedzima, būdama 2650 gramu smaga un 50 centimetru gara.

Pirmdienas, 27. jūlija, pēcpusdienā godpilno vecāku statusu iemantoja arī Agnese Guļevska un Andris Koņkovs no Bauskas novada Īslīces, kad 48 centimetrus garš un 2450 gramu smags viņu rokās iegūla dēliņš Nauris. Viņam ticis ilgi meklēts vārds, kas nav pārāk izplatīts un jauki saskan ar uzvārdu, izvēli atklāj māmiņa.

Ilgi par jaundzimušās meitiņas, kas turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs Annu dienā, 26. jūlijā, vārdu sprieduši arī jelgavnieki Inga un Raimonds Puķītes, līdz nolēmuši, ka mazulīti sauks Keita. Deviņus gadus vecās Megijas Annas mazā māsiņa pasaulē nāca 52 centimetrus gara un 3500 gramu smaga.

«Solīja meitu, bet piedzima dēls,» par savu lielo, bet mīļo un saviļņojošo pārsteigumu stāsta Laima Ponomorenko, kura kopā ar Jāni Ozoliņu 28. jūlijā sagaidīja piedzimstam dēliņu Kristapu. Puisēns, kuram šūpulis kārts Jelgavā, sevi pasaulei pieteica, būdams 54 centimetrus garš un četrus kilogramus smags.

No fotokamerām pagaidām paslēpies Sarmītes Petroļevičas un Ulda Šleinera dēliņš Ralfs Jānis, kurš savu dzimšanas dienu turpmāk svinēs 27. jūlijā. Ģimenes trešā atvasīte, kuru mājās Jelgavā gaida 12 gadu vecākais brālis Daniels un septiņgadniece Keita, piedzima 53 centimetrus gara un 3800 gramu smaga. «Dēliņam abi vectētiņi ir Jāņi, bet Ralfs mums vienkārši patika,» par vārda izvēli stāsta vecāki.

Foto: Raitis Puriņš          

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jelgavniece

Mīļi sveicieni meitiņas piedzimšanā Sintijai!

pirms 6 gadiem, 2015.07.30 13:10

Stārķa ziņas