Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kuplo jelgavnieku ģimenes (FOTO)

Nedēļā no 30. maija līdz 5. jūnijam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākušas astoņas meitiņas un desmit dēli, bet no 6. līdz 12. jūnijam piedzimušas 12 meitenītes un tikpat puisīšu.

Otrā meitiņa ienākusi Olgas un Alekseja Kapeļevu ģimenē. Pirms 11 gadiem Jelgavas slimnīcā viņi sagaidīja meitiņu Diānu, kura nu būs vecākā māsa 10. jūnija vakarpusē, pulksten 18.23, dzimušajai Ievai. Meitenīte pasaulē nāca 53 centimetrus gara un 3460 gramu smaga. Viņas šūpulis kārts Jelgavā.

Pirmo atvasīti sagaidījuši Zane un Viktors Astratovi. Viņu Renārs sevi pasaulei pieteica 10. jūnijā pulksten 12.55. Lielajā brīdī puisītis bija 54 centimetrus garš un svēra četrus kilogramus. Renāra mājas būs Jelgavā.

Par otru bērniņu bagātāka kļuvusi Santas Vaivades un Edgara Ružinska ģimene. Viņu Karlīna pasaulē nāca 10. jūnijā pulksten 5.57, piedzimstot bija 52 centimetrus gara un 3600 gramu smaga. Māsu jau saticis divarpus gadu vecais Ralfs. Mazulītes mājas būs Jelgavā.

Jelgavnieku Zaigas Vīndedzes un Māra Lagzdiņa ģimenē 10. jūnija pulksten 4.23 ienācis pirmdzimtais Henrijs. Puisītis, kurš no fotogrāfa acs vēl slēpjams, vecāku rokās iegūla 52 centimetrus garš un 3750 gramu smags.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas