Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Māsām pievienojas brālīši (FOTO)

No 27. jūnija līdz 17. jūlijam Jelgavas slimnīcā pasaulē nācis 61 mazulis – 22 meitiņas un 39 zēni, savukārt pēdējās nedēļas laikā (no 18. līdz 24. jūlijam) Jelgavā piedzimuši 20 bērniņi – sešas meitas un 14 dēli.

Trešo dēlu sagaidījuši Dace un Kaspars Ludiņi, kuru ģimenē 24. jūlijā pulksten 12.55 ienāca Ričards. Puisītis piedzima 54 centimetrus garš un 4420 gramu smags. Mazo brāli auklēt palīdzēs deviņgadīgais Roberts un septiņgadīgais Ernests. Ričarda mājas būs Vecumniekos.

23. jūlijā pulksten 18.40 sevi pieteica Karīnas Popovas un Edgara Brazauska dēliņš. Emīls pasaulē nāca 54 centimetrus garš un 3940 gramu smags. Brāli mājās Jelgavā gaida četrgadīgā Aminata, trīsgadīgā Amēlija un divgadīgā Līga.

Trīs māsu pulciņam 23. jūlijā pulksten 21.34 pievienojās arī Andrejs. Vecāki Inese Bīnemane un Andrejs Dovguško puisītim, kurš pasaulē nāca 54 centimetrus garš un 3820 gramu smags, devuši tēta vārdu. Mazo brāli mājās Ozolniekos gaida desmitgadīgā Elizabete, astoņgadīgā Dagnija un trīsgadīgā Alise.

Pirmo atvasīti sagaidījuši Inta un Dipendra Thapas, kuru ģimenē 24. jūlija vakarā pulksten 19.53 ienāca mazais Everets. Puisītis lielajā brīdī bija 50 centimetru garš un 3200 gramu smags. Viņa šūpulis kārts Jelgavā.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas