Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazā zvaigznīte un puķīte (FOTO)

Trešdienas, 5. augusta rītā, savu trešo bērniņu pasaulē nākam sagaidīja Iveta Goba un Mihails Stanuļevičs, kad viņu rokās 2730 gramu smags un 48 centimetrus garš iegūla dēliņš Aleksejs. Viņu mājās Lielplatonē gaida astoņgadīgā māsa Sanija un Sergejs, kuram ir septiņi gadi.

Daudzbērnu ģimenes godā nu iecelti Kristīne un Jānis Želvji no Bauskas novada Codes, kad 2. augustā viņi Jelgavā piedzimstam sagaidīja savu trešo atvasīti Kristeru. Septiņus gadus vecā Intara un divgadīgās Beatrises mazais brālītis pasaulē nāca, būdams 54 centimetrus garš un svērdams četrus kilogramus.

4. augustā pie māsiņas tika mazā Signija, kurai drīz būs divi gadi, kad pasaulē četrus kilogramus smaga un 56 centimetrus gara ieradās mazulīte Katrīna – sesavnieku Kristianas Urbēnas un Māra Zālīša jaunākā meitiņa. «Vārdu domājām ilgi. Viens variants bija Emīlija, bet tomēr paliku pie Katrīnas,» izvēli atklāj māmiņa.

Trīs dēliem bagāta kļuvusi Anitas un Kaspara Atālu ģimene no Vecsvirlaukas, kad 5. augusta pirmajās stundās 53 centimetrus garš un 3650 gramu smags pasaulē tika sveikts mazais Mārtiņš. Viņu paaugamies rotaļām savā pulciņā gaida septiņgadnieks Emīls un divus gadus vecais brālītis Arvis.

Pirmdienas, 3. augusta, vakarā savu pirmo bērniņu pasaulē nākam sagaidīja mežciemnieki Gerda un Raimonds Smirnovi. «Nolēmām, ka pie vārda meitiņa tiks, kad viņu ieraudzīsim. Mazulīte mums šķita trausla kā puķīte, tāpēc devām Alises, nevis Kerijas vārdu, kas likās smagnējāks,» stāsta jaunā māmiņa, atklājot, ka Alise piedzima 3400 gramu smaga un 54 centimetrus gara.

Svētdien, 2. augustā, par vecākiem savai pirmdzimtajai meitiņai kļuva Kristīna un Sergejs Briksini, kuri savu ģimenes ligzdu vijuši rehabilitācijas centrā «JK nams» Glūdas pagastā. «Esam kristieši, tāpēc meitiņai izvēlējāmies Bībeles vārdu – Estere. Tas nozīmē zvaigzne, un viņa mums arī ir mazā zvaigznīte,» stāsta jaunie vecāki, kuru atvasīte piedzimšanas brīdī svēra 2850 gramu un bija 50 centimetru gara. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas