Mazuļus un mammas gaida mājās 1

No 1. līdz 8. oktobrim Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaules gaismu ieraudzījuši desmit zēni un astoņas meitenītes. 

Ļubova Bezprozvannaja un Igors Kovaļovs 6. oktobrī sagaidīja pasaulē nākam savu pirmdzimto meitiņu Aleksandru. Mazulīte piedzima īsi pirms pulksten diviem naktī, sverot 2700 gramu un esot 48 centimetrus gara. «Ilgu laiku domājām, ka meitas vārds būs Viktorija. Īsi pirms dzemdībām sajutu, ka šis vārds nav īstais un bērniņš jāsauc par Aleksandru. Tāds vārds arī palika,» stāsta jaunā māmiņa. Vakar ģimene devās uz savām mājām Iecavā.

Siltā rudens pirmdienā, 7. oktobrī, pulksten 12.37 Diānas un Gvido Loču rokās iegūla viņu pirmdzimtā meitiņa Alise. Meitenīte piedzima 3950 gramu smaga un 55 centimetrus gara. Māmiņa stāsta, ka bērniņam viss nepieciešamais jau sarūpēts un atliek gaidīt, kad ārsti ļaus doties uz mājām Glūdas pagastā. Vārdu meitiņai izraudzījies tētis. 

Jelgavnieku Olgas Karasenko un Alekseja Piļenoka trīs atvašu pulciņam 6. oktobrī piepulcējās vēl viena māsiņa – 3300 gramu smagā un 52 centimetrus garā Jekaterina. Mazulīte pasaulē ieradās īsi pēc deviņiem vakarā. Ar Jekaterinu vecāku mīlestība būs jādala arī astoņgadīgajai Marijai, trīsgadīgajam Pjotram un divgadīgajai Jeļenai. Vārdu pastarītei izraudzījušies abi vecāki, un tas bijis vienīgais, kas paticis gan tētim, gan mammai. 

Mazā Darja par savu dzimšanas dienu izraudzījās 8. oktobri. Dzīves gājums mazulītei sācies pulksten 20.40, dzimšanas kartē ierakstot bērniņa svaru un garumu – 2950 grami un 46 centimetri. Vecāki Anastasija Šelkovņikova un Vladimirs Daņilovs savu pirmdzimto sagaidījuši kopā. Vārds meitiņai piemeklēts, lai tas labi skanētu kopā ar tēta uzvārdu. Darjas mājas būs Jelgavā. 

Kristīnes Pleišas un Zinta Auziņa prieks un acuraugs – veselīgs puika – par savu dzimšanas dienu izraudzījās 8. oktobri. Otrdien pulksten 11.28 mazulis nāca pasaulē 3950 gramu smags un 54 centimetrus garš. Dēliņš vecākiem ir pirmais bērniņš. «Vēl nevaram izspriest – saukt dēliņu par Jāni, kā vēlas tētis, vai Miķeli, kā gribētu es,» atzīstas Kristīne. Gala lēmums tiks pieņemts mājās Stelpē. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

S.

Ai ku feini, apsveicu :) otrajā bildē mazulim TIK gari matiņi :)

pirms 8 gadiem, 2013.10.10 14:16

Stārķa ziņas