Pirmajai 2011. gada meitiņai – māsiņa (FOTO)

No 11. līdz 18. martam Jelgavā piedzimuši 14 zēni un septiņas meitiņas, bet no 18. līdz 24. martam pasaule kļuvusi bagātāka ar desmit meitiņām un 20 zēniem.

18. martā dažas stundas pēc krāšņās ziemeļblāzmas izrādes Latvijas debesīs savu otru meitiņu pasaulē nākam sagaidīja jelgavnieki Ilze Agafonova un Aleksandrs Jankovskis. Viņu Sofija, kurai vārdu izvēlējās desmit gadu vecā māsiņa Valērija, piedzimstot svēra 3250 gramu un bija 50 centimetru gara.

Pirmdienas, 16. marta, pievakarē Jelgavā par vecākiem savam pirmajam bērniņam kļuva Baiba Žieda-Bilkeviča un Mārtiņš Bilkevičs no Bauskas. Mazais Markuss, kuram vārdiņš atrasts populārāko zēnu vārdu sarakstā, vecāku rokās iegūla, būdams 53 centimetrus garš un 3730 gramu smags. 

Pirmdienas, 23. marta, vakarā savu otru meitiņu pasaulē nākam sagaidīja jelgavnieki Elīna Šneidare-Nudiņa un Juris Nudiņš. Četrus gadus vecās Alises, kura 2011. gadā bija pirmais Jelgavā piedzimušais bērniņš, māsiņa ieradās, būdama trīs kilogramus smaga un 49 centimetrus gara. Viņai vecāki dāvājuši saulaino un vasarīgo Samantas vārdu.

24. marta pēcpusdienā par vecākiem savam pirmajam mazulim kļuva Sandra Koroļkova un Vadims Buļins, kad viņu rokās 53 centimetrus garš un 3770 gramu smags iegūla dēliņš Kristiāns. «Vārdu izvēlējāmies diezgan spontāni. Tajā laikā biju ārzemēs – sēdēju uz soliņa, un tas pēkšņi ienāca prātā,» atklāj jaunā māmiņa. Kristiānam šūpulis kārts Jelgavā. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas