Puiku kompānijā (FOTO)

Aprīļa beigās un maija sākumā, atstājot Brīvības svētkus tukšā, Jelgavas slimnīcā piedzimuši 19 zēni un tikai četras meitenītes. 

3. maijā savu trešo meitiņu pasaulē nākam sagaidīja iecavnieki Iveta un Aleksejs Asejevi. «Līdz pēdējam nezinājām, ko gaidām, tāpēc drusku cerējām, ka varbūt beidzot būs dēls, bet prieks arī par meitiņu. Galvenais, lai būtu vesela!» teic arī 11 gadu vecās Keitijas un četrgadnieces Paulas mamma. Asejevu ģimenes mazulīte, kurai vārdu savējie sola izdomāt, dodoties mājup, lielajā brīdī bija 55 centimetrus gara un svēra četrus kilogramus.

Pirmajā pēcsvētku darbadienā, 5. maijā, par vecākiem savam pirmajam bērniņam kļuva Marija Meidusa un Valērijs Makrickis no Jelgavas novada Vilces pagasta. Viņu Aleks, kuram vārdu izlēmis jaunais tētis, piedzimstot svēra 3060 gramu un bija 50 centimetru garš.

Svētdienas, 3. maija, vakarā savu pirmdzimto pasaulē nākam sagaidīja arī Karīna un Aleksandrs Kulakovi no Ozolnieku novada Teteles. Puisēns, kuram jaunā māmiņa dāvājusi Alekseja vārdu, vecāku rokās iegūla, būdams 51 centimetru garš un svērdams 3600 gramu. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas