Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Puiku vairāk nekā meiteņu

Pirmo meitiņu sagaidījuši jelgavnieki Dace un Dāvis Seļakovi. Maija sevi pieteica 3. jūlijā neilgi pēc pusnakts, pulksten 00.37, esot 3600 gramu smaga un 51 centimetru gara. Vārdu vecāki izvēlējušies, šķirstot kalendāru, kā arī pieskaņojot vecākā brāļa Marta vārdam.
Elīnas Grundmanes un Māra Sinkēviča ģimenē Emīls ir otrais dēliņš. “Vārda izvēle nebija viegla, bet izraudzījāmies “Emīla nedarbu” iespaidā,” saka jaundzimušā mamma. Puisītis pasaulē nāca 1. jūlijā pulksten 02.29 56 centimetrus garš un 4169 gramus smags. Mājās Iecavā brālīti gaida Miķelis, kuram rudenī paliks četri gadi.
Pirmdzimto sagaidījuši arī Eva un Māris Masteiko. Viņu dēliņš Markuss pasaulē ieradās 2. jūlijā pulksten 13.54, sverot 3180 gramu un esot 50 centimetru garš. Dēliņam vārdu vecāki izvēlējušies, šķirstot kalendāru un izraugoties tādu, kas patīk abiem.
Agneses un Mārtiņa Grīnbergu ģimenē ienācis ceturtais bērniņš. Dēliņš pasaulē ieradās 1. jūlijā pulksten 11.55 52 centimetrus garš un 3600 gramu smags. Vārdu vecāki puisītim vēl nav devuši, bet ir pārliecināti, ka tas būs latvisks, tāpat kā brāļiem Albertam un Jēkabam un māsai Madarai, kas ar nepacietību gaida mazo brāli mājās Vilcē.
Everitas un Egīla Ozolu ģimeni kuplinās otrais dēls. Kristers piedzima 2. jūlijā pulksten 17,47, sverot 3300 gramu un esot 53 centimetrus garš. Mājās Dobelē brālīti gaida četrgadīgais Gustavs. 

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas