Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaida piekto atvasīti 1

Nedēļā no 25. līdz 31. jūlijam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 14 mazuļi – astoņas meitiņas un seši puisīši.

1. augusta rītā piecas minūtes pēc pulksten 9 dēliņu sagaidījuši Anna Sprūža un Jānis Ausmanis. Viņu Adrians, kuram vārdiņš ilgi domāts, pasaulē nāca 54 centimetrus garš un 3900 gramu smags. Brālīti mājās Jelgavā gaida trīs gadus un deviņus mēnešus vecais Gabriels.

Meitiņu peciņu 31. jūlija pulksten 21 pirmo reizi ieraudzīja Natālija un Dmitrijs Baronovi. Viņu Anastasija sevi pieteica 50 centimetru gara un 3300 gramu smaga. Meitenīte ir piektā atvasīte ģimenē – mazo māsu auklēt palīdzēs Artūrs (16), Rolands (14), Katalīna (13) un Aleksandra (9). Viņas šūpulis kārts Jelgavā.

Jau pirms kāzām to, ka meitu sauks par Kati, zināja Sanda un Kaspars Launerti. Viņu meitiņa pasaulē ieradās 30. jūlijā aptuveni ceturksni pirms pusnakts 50 centimetru gara un 3120 gramu smaga. Mājās Jaunsvirlaukas pagastā māsu gaida Kārlis, kuram drīzumā apritēs divi gadi.

Pirmo bērniņu sagaidījuši Natālija Dmitrijeva un Artūrs Boikovs. Viņu Amīna piedzima sestdien, 28. jūlijā, pulksten 23.30, lielajā brīdī bija 54 centimetrus gara un 4400 gramu smaga. Viņas mājas būs Jelgavā.

Mīlīgu vārdiņu jaunākajam dēlam Ulvim izvēlējušies Zaiga un Dzintars Gasparoviči. Puisītis piedzima 30. jūlijā pulksten 11.18 49 centimetrus garš un 3160 gramu smags. Brālīti mājās Ozolniekos auklēt palīdzēs desmitgadīgais Alisters un Everts, kuram ir gads un astoņi mēneši.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ALISE

Tas bērniņš pirmajā bildē tik mīlīgi smaida mammukam blakus.. mmm.. "sou svītt"... :)

pirms 2 gadiem, 2018.08.05 22:44

Stārķa ziņas