Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaida piekto atvasīti

Nedēļā no 10. līdz 16. aprīlim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 14 mazuļu – septiņas meitas un tikpat dēlu

Otro atvasīti sagaidījuši jelgavnieki Ļubova un Jevgēnijs Salamatini. 15. aprīļa pēcpusdienā pulksten 16.05 viņu ģimenē ienāca meitiņa Arina. Meitenīte lielajā brīdī bija 48 centimetrus gara un 2650 gramu smaga. Māsu mājās gaida divpadsmitgadīgais brālis Sergejs.

15. aprīļa agrā rīta stundā meitiņa Anete ienākusi Ozolnieku iedzīvotāju Sandras un Dana ģimenē. Māsu auklēt palīdzēs četrarpus gadu vecais Ernests.

Par piekto atvasīti bagātāka kļuvusi Lauras un Laura Linabergu ģimene. 16. aprīlī pulksten 3 sevi pieteica Margrēta. “Gribējām, lai vārdadiena ir vasarā,” par vārdiņa izvēli stāsta māmiņa. Meitenīte pasaulē nāca 54 centimetrus gara un 3840 gramu smaga. Māsu auklēt palīdzēs Ričards (12), Gerda (9), Agate (7) un Linda (5). Meitenītes mājas būs Jelgavā. 

Trešdienas, 17. aprīļa, naktī minūti pirms pulksten 1 par ceturto dēlu bagātāka kļuvusi Aijas un Rolanda Sirsniņu ģimene. Toms Martins, kuram otrais vārds dots par godu sportistam Dukuram, piedzima 56 centimetrus garš un 4500 gramu smags. Brāli mājās Jelgavā pieskatīt palīdzēs Adrians Marks (13), Markuss Valters (9) un Emīls Kristofers (1,5).

Pirmo atvasīti sagaidījuši Signe Biļūna un Jānis Grigus. Viņu Everts sevi pieteica 15. aprīlī pulksten 22.43 52 centimetrus garš un 3540 gramu smags. Puisīša mājas būs Bauskā.

Iepriekš nedzirdētu un neparastu vārdu jaundzimušajam dēliņam Damiram izvēlējušies vecāki Ksenija un Aleksejs Kaļini. Puisītis piedzima 16. aprīlī pulksten 18.47 54 centimetrus garš un 3850 gramu smags. Mājās Jelgavā brālīti gaida deviņgadīgā Alisa.

“Gribējām, lai vārdiņš sākas ar “r” un vārdadiena ir vasarā.” Tā dēliņam Rojam vārdu izraudzījās Baiba un Guntis Uzkalni. Puisītis piedzima 15. aprīlī pulksten 9.35 52 centimetrus garš un 3850 gramu smags. Viņa šūpulis kārts Bauskā, kur ģimenē jau aug sešgadīgā Rēzija.

Otro dēliņu sagaidījuši jelgavnieki Kerolaina un Zintis Buli. Viņu Hermanis pasaulē nāca 17. aprīlī pulksten 4. Lielajā brīdī puisītis bija 54 centimetrus garš un četrus kilogramus smags. Kad paaugsies, viņš būs labs rotaļu biedrs šobrīd gadu un astoņus mēnešus vecajam brālim Magnusam.

Foto: Eva Pričiņa

 

 

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas