Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaidīti vairāki pirmdzimtie

Nedēļā no 11. līdz 17. jūlijam Jelgavas pilsētas slimnīcā pasaulē nākuši 19 bērni – 13 puikas un 6 meitenes.
Diānas un Oļega Fjodorovu ģimene savu otro bērniņu nosauca par Zaharu. Dēla vārdu vecāki izvēlējās, jo abiem tas paticis. Nosacījums bija, ka vārdā jābūt burtam “R”, lai dēls būtu stiprs. Zahars dzimšanas brīdī, 17. jūlijā pulksten 3.56, bija 54 centimetrus garš un svēra 4400 gramus. Mazo brāli mājās Jelgavā gaidīs deviņus gadus vecā māsa Nellija.
Pirmdzimto sagaidījuši jelgavnieki Veronika un Artūrs Orjoli. Meitiņa pasaulē nāca 16. jūlijā pulksten 20.05, augums 53 centimetri, svars 3700 grami. Savu meitiņu vecāki nosauca par Amēliju, iedvesmojoties no kādas filmas varones vārda.
Jevgeņijas un Kaspara Ribikausku ģimenē Mia ir trešais bērns. Vārdu vecāki izvēlējās jau sen, jo tas abiem patika. Meitiņa piedzima 16. jūlijā pulksten 15.34. Mia pasaulē nāca 53 centimetrus gara un svēra 3900 gramus. Mājās Sesavā ģimenes jaunpienācēju gaida brāļi – 11 gadus vecais Dominiks Kaspars un deviņgadīgais Roberts.
Emma Zaube pieteica sevi 13. jūlijā pulksten 19.16. Vecākiem Vitai Tkačenko un Kristapam Zaubem par savas pirmdzimtās vārda izvēli šaubu nebija. Kā saka pati mamma: “Jau septiņus gadus zināju, ka savu meitiņu saukšu par Emmu.” Emma nāca pasaulē 13. jūlijā pulksten 19.16, svēra 3600 un bija 50 centimetrus gara.
Arī Vladislavas Karpovičas un Edvarda Birkāna ģimenē piedzimis pirmais bērniņš. Meita Mia pasaulē nāca 16. jūlijā pulksten 16.15, svēra 3500 gramus un bija 50 centimetrus gara. Vārdu Mia vecāki izvēlējās, jo abiem ļoti patika. Meitenītes mājas būs Jelgavā. 

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas