Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaidīti Vestards, Andreta Emma, Māris, Vanesa un Gabriela

No 7. līdz 12. augustam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 13 bērniņi – astoņas meitas un pieci dēli.
Otro atvasīti sagaidījuši Lelde un Juris Eltermaņi. 11. augustā pulksten 22.24 51 centimetru garš un 3620 gramu smags piedzima Vestards. Vecāki dēliņam izvēlējušies vārdu, kas ir vīrišķīgs un nav sastopams paziņu lokā. Mājās Jelgavā brāli auklēt palīdzēs trīsgadīgā Matilde.
Par otru meitu bagātāki kļuvuši Krista un Edgars Eglīši. 9. augusta pulksten 22.47 54 centimetrus gara un 3870 gramu smaga sevi pieteica Andreta Emma. Māsu auklēt palīdzēs četrgadīgā Odrija Paula. Meitenītes šūpulis kārts Jelgavā.
Sandras un Vitālija Svikļu ģimenē astoņgadīgajai Maijai un piecgadīgajam Mairim 12. augusta pulksten 9.22 pievienojies Māris. Puisītis piedzima 52 centimetrus garš un 3890 gramu smags. Viņa mājas būs Svētē.
8. augustā savu dzimšanas dienu turpmāk svinēs Vanesa, kura pasaulē nāca ceturtdienas pulksten 15.27. Lielajā brīdī Santas Engeles un Antonio Derosasa jaundzimusī bija 47 centimetrus gara un 2700 gramu smaga. Meitenītei dots vārdiņš, kas labi skanētu vairākās valodās. Ģimene, kurā aug arī trīsgadīgais Daniels, dzīvo Īrijā, taču meitu vēlējās laist pasaulē Jelgavā, no kuras nāk Santa.
12. augustā pulksten 20.12 sevi pieteica Ilonas un Oskara Tarvidu meitiņa Gabriela. Mazulīte, kuras vārdiņā iekodēts Dieva spēks, piedzima 51 centimetru gara un 3030 gramu smaga. Gabrielai ir vecāks brālis Kristaps (22) un māsa Diāna (18). 

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas