Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagaidīts tūkstošais mazulis (FOTO) 6

Savus pirmos Ziemassvētkus kopā ar ģimeni svinēs 20 no 16. līdz 22. decembrim Jelgavā dzimušo bērniņu. 

Dūšīgi ēdot un ņemoties spēkā, jau nedēļu Dzemdību nodaļā vada jelgavnieku Marikas Silas un Normunda Gerasimova 16. decembrī dzimušais dēliņš Alians. Šo pasauli viņš ieraudzīja 45 centimetrus garš un 1880 gramu smags. Uz svētkiem viņus mājās ar nepacietību gaida lielā māsa Flora un brālis Kristians.

Svētdien, 20. decembrī, savu pārsteigumu – meitiņu –, nevis dēlu, kā bija iepriekš solīts, piedzimstam sagaidīja jelgavnieki Evita Krauze un Māris Zimnickis. «Vārdu visi domājām kopā un nolēmām saukt par Danielu,» teic māmiņa, atklājot, ka divarpus gadus vecā brālīša Edgara māsiņa pasaulē nāca 3200 gramu smaga un 52 centimetrus gara. 

Turpmāk Ziemassvētku noskaņās dzimšanas dienu svinēs arī 20. decembrī dzimušais Ernests. Saviem vecākiem – Everitai Gribustei un Denisam Bartoškam – viņš ir pirmais bērniņš. Mazajam Ernestam, kurš dzimšanas brīdī svēra 3350 gramu un bija 55 centimetri garš, šūpulis kārts mājās Vircavas pagastā.

20. decembra rīta pusē savu pirmdzimto pasaulē nākam sagaidīja Laura un Gvido Zīverti no Ozolniekiem. Viņu Emīlija, kurai par vārdiņa izvēli jāpateicas tētim, vecāku rokās iegūla 53 centimetrus gara un 3900 gramu smaga. 

20. decembra rītā Jelgavā ar vēl vienu bērniņu bagātāki kļuva iecavnieki Aiga Jakuškina-Ādama un Gints Ādams. Viņu Patriks, kuru mājās gaida četrus gadus vecā māsiņa Viktorija, savā lielajā dzīves brīdī svēra 3750 gramu un bija 53 centimetrus garš.

Bībelē iedvesmu savu bērnu vārdiem smēlušies jelgavnieki Aleksandra un Vitālijs Širokaji, kuri 22. decembra rītā trīs kilogramu smagu un 48 centimetrus garu saņēma dēlu Nātanu. Lielajam notikumam aktīvi līdzi dzīvoja nu jau vecākais brālis Akims, kuram ir astoņi gadi.

19. decembra pēcpusdienā par vecākiem pirmajam bērniņam kļuva Ilona Jepifanova un Edgars Skļarovs no Jelgavas. Viņu dēliņš, kuram tētis izvēlējies skanīgo Rodrigo vārdu, šo pasauli ieraudzīja, būdams 3600 gramu smags un svērdams 50 centimetru.

«Dieva dots» – tā sava 21. decembrī dzimušā puisēna Bogdana vārdu skaidro jaunie vecāki Guļnara un Deniss Botvinski no Jelgavas. Viņu pirmdzimtais pasaulē nāca, būdams 55 centimetrus garš un 4150 gramu smags.

Turpmāk 21. decembris svētku diena būs Nadeždas Biļibuhas un Kristapa Lazdas-Lazdiņa ģimenē, jo tajā ieradies viņu pirmdzimtais Dominiks. Jaunais jelgavnieks vecāku rokās iegūla trīs kilogramus smags un 50 centimetru garš.

Šogad tūkstošā bērniņa gods pienākas jelgavnieku Samantas un Mareka Karlsonu 21. decembrī dzimušajai atvasītei – dēliņam Maratam, kurš nosaukts kāda tētim nozīmīga cilvēka vārdā. Puisēns, kuru ar lielo māsu Saniju Kendru šķir astoņi gadi, bet ar mazo māsiņu Šarloti vien 11 mēnešu, piedzimstot svēra 3650 gramu un bija 50 centimetru garš. 

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 6

vāks

Mārim Balodim(Zimnickim) jau nu gan laikam nevajadzētu vairoties...

pirms 4 gadiem, 2015.12.24 00:36

Vīnela

No sirds apsveicu mammu Samantu un tēti Mareku ar dēliņa Marata piedzimšanu!Lai aug vesels un gudrs!

pirms 4 gadiem, 2015.12.28 18:07

Singa

Domajiet vairak par sevi NNNesodiet citus bus labak

pirms 4 gadiem, 2016.01.13 21:39

Stārķa ziņas