Savā vidū sveic mazās māsiņas

Gadu iesākot četrām meitiņām un 5. janvārī pirmajam dvīņu puiku pārītim, no 1. līdz 7. janvārim Jelgavā piedzimuši 19 bērniņu.

Pēdējā no četrām 1. janvārī dzimušajām meitiņām ienākusi Jekaterinas Samorokovas un Jura Rozentāla ģimenē, kurā jau aug deviņus gadus vecā māsiņa Egija. Mazulīte, kura, iespējams, tiks pie tēta izvēlētā Annijas vārda, lielajā brīdī svēra 2700 gramu un bija 53 centimetrus gara. Viņai šūpulis kārts Jelgavas novada Vircavas pagastā.

«Mūsu mīļais pārsteigums!» tā jelgavnieki Janīna un Andrejs Piļuki teic par savu 5. janvāra pēdējā stundā dzimušo meitiņu, kurai dāvājuši līdzsvara radītājas un vienotības veicinātājas Emīlijas vārdu. 15 gadu vecās Diānas un divpadsmitgadīgā Artūra mazā māsiņa pasaulē nāca, būdama 53 centimetrus gara un svērdama 3600 gramu.

4. janvāra vēlā vakarā ar bērniņu bagātāki kļuva Jana Dzene un Jurijs Jačenko no Jelgavas, kad viņu rokās 3750 gramu smaga un 51 centimetru gara iegūla meitiņa, kurai mamma izvēlējusies Džesikas vārdu. Viņa būs jaunākā māsiņa vienpadsmitgadīgajai Danielai un Aleksam, kuram ir divarpus gadu.

5. janvāra pirmajā stundā beidzot meitiņu pasaulē nākam sagaidīja Velga Beitiņa un Aleksejs Katkovs no Pilsrundāles. Deviņus gadus vecā Kristapa Kristiana, piecgadīgā Alena un pusotru gada vecā Markusa māsiņa piedzimstot svēra 3400 gramu un bija 50 centimetru gara. Savi vistuvākie viņai dāvājuši ugunīgās un atjautīgās Madaras vārdu. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas