Stārķa ziņas: Mazi brālīši un māsiņas

No 13. līdz 18.septembrim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši deviņi puisēni un piecas meitenītes.

Dace un Jānis Kaklautiņi no Ozolniekiem 16. septembrī ģimenes dzemdībās sagaidīja savu otro atvasīti – 3400 gramu smagu un 50 centimetru garu meitiņu. Vecāki mazulītei devuši vārdu Marta – tas esot nolemts vēl pirms vecākā dēla Reiņa nākšanas pasaulē. Reinim ir četri gadi. Brālis par māsiņu ir ļoti priecīgs un jau vakar viņu sagaidīja mājās. 

Daces Baraušķes un Alda Ludes dēliņš par savu dzimšanas dienu izraudzījās 16. septembri, kad īsi pēc pulksten desmitiem rītā pasaulē nāca 4050 gramu smags un 52 centimetrus garš. Vecāki puisēnam devuši vārdu Reinis. Brālīti ar nepacietību mājās gaida vecākais dēls – sešus gadus vecais Aivis. Mazā Reiņa šūpulis tiks kārts Elejā.

15. septembra vakarā Ievas Rižeščonokas un Kristapa Krūmiņa rokās iegūla viņu dēliņš Toms. Puisēns piedzima 3200 gramu smags un 52 centimetrus garš. Viņš ģimenē ir otrs mantinieks, pirms septiņiem gadiem pasaulē nāca Adrians Emīls. Ģimene dzīvo Ziedkalnē. 

Svetlanas Rodikas un Ruslana Timofejeva lolojums par savu dzimšanas dienu izraudzījās 16. septembri, kad pulksten 12.44 pasaulē nāca 3550 gramu smags un 52 centimetrus garš. Puisēnam vārds jau izdomāts, un tas būs Oļegs. Par brāli ļoti priecājas lielā māsa Valērija, kurai jau 12 gadu, un viņa ar nepacietību gaida, kad varēs uzņemties auklītes lomu. Ģimene dzīvos Ānē. 

Par jaukas meitenītes vecākiem 17. septembrī kļuva Ieva Leinasare un Raimonds Bensons, kuri 17. septembrī sagaidīja savu pirmdzimto atvasīti. Otrdien pulksten 14.10 viņu Patrīcija Alta pasauli sveica 3500 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Meitiņai otrs vārds dots tāds pats kā manai mammai – Alta, kas ir ļoti rets un skaists, stāsta jaunā māmiņa. Ieva ir limbažniece, bet studē LLU. Ģimene pagaidām mājos studentu kopmītnēs ģimenes istabiņā. 

Foto: Agris Samcovs  

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas