Stārķa ziņas: Prieks par pirmajiem 2

Augusta pirmajā pusē Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši vairāk nekā 40 mazuļu. Daudzi ir māmiņu pirmie bērni.

Monta Kalvele un Visvaldis Drelis savu pirmdzimto meitiņu Luīzi sagaidīja 13. augustā pulksten piecos vakarā. Meitenīte pasaulē nāca 2950 gramu smaga un 52 centimetrus gara. Vecāki ilgi sprieduši par mazās vārdu, bijuši vairāki varianti, bet palikts pie Luīzes – tā saukta arī Montas vecvecmāmiņa. Ģimene dzīvo Jelgavā.

Mazā Veronika par savu dzimšanas dienu izraudzījās 11. augustu, kad pulksten 12.21 varēja uzsmaidīt šai pasaulei. Vecāki Anastasija Markelova un Artjoms Falenovs savu meitiņu sagaidījuši 50 centimetru garu un 3200 gramu smagu. Meitiņa vecākiem ir pirmais lolojums, un viņi visi dzīvos Jelgavā. 

Par jauka dēliņa vecākiem naktī uz 13. augustu kļuva Žanete Vibule un Sergejs Kozincevs no Vircavas. Abu puisēns Adrians vecāku rokās iegūla 3280 gramu smags un 53 centimetrus garš. Viņš ģimenē ir pirmais mantinieks. Vecāki zināja, ka gaida dēlu, tāpēc vārdu izdomājuši laikus.

Foto: Andris Andersons

Pievieno komentāru

Komentāri 2

no Irenas Vibules-maasas:-)

Zanet,masin,augat stipri,lieli un veseli!!! Pasi sirsniigakie Jums velejumi no mums visiem:-)

pirms 8 gadiem, 2013.08.19 12:33

Stārķa ziņas