Stārķa ziņas: Starp vasaru un rudeni

Augusts Jelgavas slimnīcā bijis šogad raženākais mēnesis – pasaulē nākuši 89 bērniņi. Septembra pirmajās trīs dienās piedzimuši četri. 

Par brīnišķīgas meitiņas vecākiem 3. septembrī kļuva jelgavnieki Madara un Džefs Reji. Otrdien pulksten četros no rīta viņu Rebeka ģimenes dzemdībās pasaulē nāca 3800 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Meitiņa ir vecāku pirmais lolojums. 

Aļesja un Vladimirs Borovski savu otro meitiņu sagaidīja 2. septembrī īsi pirms pulksten četriem naktī. Mazulīte piedzima 3300 gramu smaga un 49 centimetrus gara. Vecāki vēl nav vienojušies, vai meitiņu saukt par Melisu vai Katrīnu. Mājās Iecavā māsiņu gaida vecākā meita – 11 gadu vecā Kristīne. 

Līga Smilga un Vladimirs Ignatovs no Iecavas novada 30. augustā pulksten 9.15 sagaidīja savu pirmdzimto meitiņu Sandru. Meitenīte pasaulē nāca ar ķeizargrieziena palīdzību – 3470 gramu smaga un 51 centimetru gara. 

30. augustā par brīnišķīga puisēna vecākiem kļuva Santa un Arnis Bangas no Iecavas. Viņu mazais Dāvids pasaulē ieradās 3250 gramu smags un 51 centimetru garš. Par brālīti ļoti priecājas pārējie bērni – Evelīna, Roberts un Milāna, kas gaida mājās Iecavā. 

Jelgavnieku Žannas un Igora Zakrepsku rokās 30. augustā iegūla dēliņš Maksims – 2650 gramu smags un 48 centimetrus garš. Puisēns sagaidīts pulksten četros pēcpusdienā. Viņu mājās gaida māsiņa Valērija, kas šogad sāka skolas gaitas. 

Foto: Dace Diržine  

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas