Stārķa ziņas: Ziedu vārdi meitiņām 1

Augusta nogalē Jelgavas pilsētas slimnīcā piedzimuši 19 mazuļi – septiņas meitenes un 12 zēni.

Otrdienas, 27. augusta, pēcpusdienā par jauka puisēna vecākiem kļuva Lāsma Priede un Kārlis Grinbergs. Viņu Kristofers piedzima, būdams 3300 gramu smags un 50 centimetru garš. Mazulim šūpulis kārts Jelgavā.

27. augusta agrā rīta stundā savu septīto atvasīti pasaulē nākam sagaidīja Evita un Vilnis Jauģieši no Glūdas pagasta Nākotnes. 14 gadu vecās Madaras, trīspadsmitgadīgā Toma, desmit gadu vecās Margaritas, septiņus gadus vecā Jēkaba, četrgadnieces Vijolītes un pusotru gadu vecā Jāņa māsiņa Jasmīna, kurai līdzīgi kā pārējām māsām dots ziedu vārds, piedzimstot svēra 3750 gramu un bija 51 centimetru gara.

27. augustā turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs arī jelgavnieku Irēnas un Valentīna Lovecu pirmdzimtais Marks. Otrdienas vēlā pēcpusdienā puisēns pasaulē nāca, būdams 3640 gramu smags un 52 centimetrus garš.

Foto: Agris Samcovs

Pievieno komentāru

Komentāri 1

arī mamma

fuj fotogrāfu dārziņā,mammītes un bebīši forsi,tikai tas fons.........nu ja mammas neredz,tad fotogrāfam gan būtu jāpaskatās.Nodaļā ir daudz foršu vietinu,kur smuku bildi uztaisīt.......

pirms 8 gadiem, 2013.08.29 15:02

Stārķa ziņas