Sveika, mazā Anete, Samanta un Elizabete! 1

Lielo vēju un slideno ledu nedēļā – no 8. līdz 13. janvārim – Jelgavas slimnīcā piedzimušas desmit meitiņas un četri puikas.

Saulainajā 12. janvārī savu otru bērniņu pasaulē nākam sagaidīja Anda un Madars Petrovi no Ozolnieku novada Teteles. Viņu Anete, kuru mājās gaida četrus gadus vecais brālītis Raivis, piedzimstot svēra 3100 gramu un bija 50 centimetru gara. Viņai ticis vārdiņš, kas skaisti skan un asociējas ar labiem cilvēkiem, atklāj māmiņa. 

Aiz loga vēl jaušot Fēliksa trakošanu, 10. janvāra pievakarē par sava pirmā bērniņa vecākiem kļuva Elīna un Sergejs Mihaiļuki no Ozolniekiem. Mazā Samanta, kurai vārds izraudzīts, lai jauki skanētu un nebūtu tuvu dzimšanas dienai, mammas un tēta rokās iegūla 55 centimetrus gara un 3950 gramu smaga.

12. janvāra pēcpusdienā jaunu dzīves lappusi atvēra Anželika Skvorceviča no Jelgavas novada Vircavas, kļūstot par māmiņu meitiņai Elizabetei. Mazulīte, kurai vectēvs novēlējis vārdu, kurā ieausta dzīves gudrība, ka tikai mīlestība spēj pārcelt kalnus, pasaulē ieradās 48 centimetrus gara un 2840 gramu smaga. 

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 1

BEVERINA

NE TIKAI MILESTIBA VAR PARCELT KALNUS,BET PATI ELIZABETE VAR KALNUS GAZT. VISAS ELIZABETES KO PAZISTU IR ATRAKTIVAS ZINKARIGAS KUSTIGAS NENOGURDINAMAS TA KA TURIETIES. MANA MAZMEITA ARI TADA IR . IR KO TURET.

pirms 5 gadiem, 2015.11.04 12:02

Stārķa ziņas