Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Topošajām pirmklasniecēm brālītis un māsiņa (FOTO)

Pirms skolā atskanējis mācību zvans, no 19. līdz 26. augustam nākamos skolas bērnus Jelgavā piedzimstam sagaidījuši 30 mazuļu vecāki. 

25. augusta vakarā vēl ar vienu atvasīti sakuploja jelgavnieku Kristīnes un Roberta Bumburu ģimene, kurā jau aug topošā pirmklasniece Samanta un divgadnieks Helmuts. Viņi sagaidījuši brālīti, kurš piedzimstot svēra 4200 gramu un bija 57 centimetrus garš. Māmiņa viņam izraudzījusies stipro un skanīgo Normunda vārdu.

Mājās Ozolniekos savu jaunāko māsiņu ar nepacietību gaida arī Sarmītes un Andra Rihteru atvases – septiņgadīgā Ieva, piecus gadus vecais Dāvis, trīsgadīgais Māris un mazais Jānītis, kuram ir gads un trīs mēneši. 20. augustā šim pulciņam pievienojās Laura, kura sevi pasaulei pieteica 48 centimetrus gara un 2200 gramu smaga.

Nosaucot 25. augusta pirmajās stundās dzimušo meitiņu par Eleonoru, kas nozīmē «Dievs ir mana gaisma», Viņa svētību, vadību un mīlestību savam trešajam bērniņam novēl jelgavnieki Inese un Artūrs Ginteri, kuri lolo arī trīsarpus gadus veco dēliņu Timoteju un meitiņu Gloriju, kurai ir gads un mēnesis. Ģimenes jaunākā atvasīte pasaulē nāca, būdama 54 centimetrus gara un 3950 gramu smaga.
25. augusta pirmajās stundās par vecākiem otrajam dēlam kļuva Karine un Dmitrijs Mihailovi, kad viņu rokās 3330 gramu smags un 53 centimetrus garš iegūla mazais Aleksejs. «Vārdu domājām ilgi. Tas atnāca tikai kādu mēnesi pirms dzemdībām,» stāsta māmiņa, kura kopā ar tēti mājās Jelgavā audzina arī četrus gadus veco dēliņu Daniilu.

Bībelē kā savā gaismas un spēka avotā vārdu 25. augusta pēcpusdienā pasaulē nākušajam pirmdzimtajam dēliņam izraudzījušies arī Agnese un Marķels Zalucki no Bauskas novada Codes. Viņu Samuels labiem darbiem un krietnai dzīvei sevi pieteica 4646 gramu smags un 57 centimetrus garš.

23. augustā turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs jelgavnieku Lauras Kleinas un Roberta Stepena meitiņa, kurai vecāki, līdzīgi kā piecus gadus vecajai meitiņai Nikolai Robertai, dāvājuši divus vārdus – Žanete Olīvija. Mazulīte savas dzīves lielajā brīdī bija 53 centimetrus gara un svēra 3600 gramu.

Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas