Trīs brāļi sagaidījuši māsiņu (FOTO)

Raisoties pirmajam lapu zaļumam, no 8. līdz 15. aprīlim Jelgavas slimnīcā pasaulē sagaidītas astoņas meitenes un 12 zēni. 

10. aprīļa naktī «trejmeitiņu savienību» noslēgusi Sandas Ivanovas un Edgara Rudgalvja saime, kad 4200 gramu smaga un 57 centimetrus gara mammas un tēta rokās iegūla meitiņa Egija. Viņu mājās Valgundes pagastā gaida septiņus gadus vecā Alīna un trīsgadīgā Megija. «Meitiņai vārdu izvēlējās tētis, lai saskanētu Egija – Megija,» stāsta Sanda.

Pie ilgi gaidītās māsiņas beidzot tikuši trīs jelgavnieku Kristīnes un Zinta Šenbergu ģimenes brālīši – desmit gadus vecais Markuss Kristofers, septiņgadnieks Niks Daniels un Klāvs, kuram ir pusotrs gadiņš. Mazā Patrīcija, kuras vārdu māmiņa lolojusi jau gadiem, pasaulē nāca 47 centimetrus gara un 2500 gramu smaga.

13. aprīļa pirmajās minūtēs savu otru bērniņu pasaulē nākam sagaidīja Toma Dougīte un Jānis Bensons no Valgundes pagasta. Trīsarpus gadu vecās Amēlijas brālītis Olivers, kuram vārdu izvēlējās tētis, savas dzīves lielajā brīdī svēra 3900 gramu un bija 54 centimetrus garš.

Katrs no sava Latvijas gala nākuši, Jelgavā satikās un 13. aprīļa pusdienlaikā savu pirmo bērniņu piedzimstam sagaidīja Agnese un Ingars Rozīši. «Meitiņai vārds gluži kā no gaisa nokrita, bet gribējām, lai tas būtu latvisks un māksliniecisks,» vecāki stāsta, ka savai mazulītei, kura pasaulē nāca 53 centimetrus gara un 3300 gramu smaga, dāvājuši Līvas vārdu. 

Visu rakstu lasiet ceturtdienas, 16.aprīļa, «Zemgales Ziņās». Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas