Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vārdā pirmais “e”

No 13. līdz 20. augustam Jelgavas slimnīcā pasaulē nācis 31 mazulis – 16 meitiņas un 15 dēli.
Pirmo atvasīti sagaidījuši Diāna Siliņa un Ruslans Antonovs. Viņu Ričards pasaulē nāca 20. augustā pulksten 20.30. Piedzimstot puisītis bija 52 centimetrus garš un 2930 gramu smags. Viņa mājas būs Bauskā.

Pirmo bērniņu sagaidījuši arī Vija Pivovarčika un Elvijs Bļevaitis. Eduards, kuram, tāpat kā vairākiem priekšgājējiem dzimtā vārdiņš sākas ar “e”, piedzima 17. augustā pulksten 00.29 54 centimetrus garš un 3600 gramu smags. Puisīša šūpulis kārts Jelgavā.
20. augustā savu dzimšanas dienu turpmāk svinēs Oksanas un Jāņa Kalderausku pirmā atvasīte. Sofija, kurai vārdiņu izvēlējās mamma, piedzima pulksten 21.14. Viņa pasaulē nāca 53 centimetrus gara un 3800 gramu smaga. Meitenītes mājas būs Jelgavā.
Jelgavnieki Jeļena un Aleksejs Utkini 19. augusta pulksten 18.47 sagaidījuši meitiņu Jeļizavetu. Mazulīte vecāku rokās iegūla 52 centimetrus gara un 3100 gramu smaga. Meitenītei ir vecāks brālis Valentīns, kuram ir 17 gadu. 

Foto: Eva Pričiņa

 

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas