Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vārdiņš sola dzelzs gribu (FOTO)

Sārto un zilo aplīšu grafiks uz sienas Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā vēsta, ka no 14. līdz 21. oktobrim pasaulē nākuši 16 bērniņu. 

Pirmdienas, 19. oktobra, vakarā ar trešo bērniņu bagātāka kļuva Aldas Ābeles un Dzintara Narbota saime, kad to 3400 gramu smags un 51 centimetru garš papildināja puisēns, kuram vārds vēl tiek domāts. Viņu mājās Brunavā gaida vecākā māsa divpadsmitgadniece Ligija un gadu un trīs mēnešus vecais brālītis Jānis.

20. oktobrī rudens lapu zeltā turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs jelgavnieku Ingas Jātnieces un Austra Asera dēliņš Rojs. «Šis vārds pats pie mums atnāca,» stāsta vecāki, atklājot, ka sešgadīgā Renāra un gadu un septiņus mēnešus vecās Martas jaunākais brālītis pasaulē nāca, būdams 52 centimetrus garš un 3080 gramu smags.

Sen vārdiņu savai 20. oktobrī dzimušajai meitiņai, nosaucot viņu par Līvu, azotē nēsājuši jelgavnieki Ieva un Edmunds Tramdaki. Viņu mazulīte, kura ģimenē augs kopā ar divarpus gadu veco brālīti Matiasu, sevi pasaulei pieteica 53 centimetrus gara un 3860 gramu smaga.

Pirmdien, 19. oktobrī, pie mazas māsiņas tika jelgavnieku Maijas un Jura Rumpu vecākā atvasīte četrgadniece Gabriēla. Jaundzimusī Rūta, kurai vecāki izraudzījušies vārdiņu no latviskās pūra lādes, savas dzīves lielajā brīdī svēra 3500 gramu un bija 52 centimetrus gara.

19. oktobrī māmiņas dzimtajā pilsētā Jelgavā pasaulē nāca Marikas un Andra Dubinsku dēliņš Jēkabs, kuram vārds sola būt «lēnprātīgam kā zeme un ar dzelzs gribu». Nepilnus četrus gadus vecā Gustava brālītis, kuram šūpulis kārts mājās Babītē, piedzimstot svēra 2800 gramu un bija 49 centimetrus garš. 

Foto: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas