Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vārds dēliņam par godu vectēvam un vecvectēvam (FOTO)

Dienā, kad Latviju apmeklēja pāvests Francisks, 24. septembrī, meitiņu sagaidījuši Diāna Davidova un Jānis Barovskis. Viņu Elia piedzima pulksten 15.16 51 centimetru gara un 2830 gramu smaga. Mazo māsu auklēt palīdzēs piecpadsmitgadīgais brālis Maksims un astoņgadīgā māsa Viktorija. Elias šūpulis kārts Jelgavā.

Tērvetnieku Oksanas un Ulda Ancānu ģimenē 23. septembra pulksten 5.49 ienācis dēliņš, kurš lielajā brīdī bija 52 centimetrus garš un 3900 gramu smags. Par godu vectēvam un vecvectēvam vecāki puisītim iecerējuši dot attiecīgi divus vārdus – Eduards Attis. Brālīti mājās gaida desmitgadīgā Emīlija Eva un sešgadīgā Elīna Laura.

Pirmdien, 24. septembrī, pulksten 22.55 meitiņu sagaidīja Svetlana Ožala un Raivis Ignatjevs. Viņu Odrija Emma, kurai ir četrarpus gadu vecs brālis Deivids, pasaulē ieradās 54 centimetrus gara un 3820 gramu smaga. Meitenītes mājas būs Vecumnieku novadā.

Vārdiņu dēliņam, kurš 25. septembrī ap pulksten 20 nāca pasaulē, vēl domā Laura Ose un Jānis Stīpnieks. Puisītis piedzima 52 centimetrus garš un 3220 gramu smags. Kad brālis paaugsies, viņu kopīgās rotaļās aicinās trīsgadīgā Elīza.

Pirmo atvasīti sagaidījuši Ksenija un Andrejs Huševi. Viņu Konstantīns, kuram vārdiņš bija izdomāts jau no pirmajiem gaidīšanas mēnešiem, sevi pieteica 25. septembrī pulksten 6.01 52 centimetrus garš un 2920 gramu smags. Viņa mājas būs Jelgavā.

No kameras acs vēl slēpjas jelgavnieku Ksenijas un Iļjas Zagdaju meitiņa, kura pasaulē nāca 26. septembrī pulksten 1.36. Meitenīte, kurai vārdiņš vēl tiek domāts, piedzima 54 centimetrus gara un 3800 gramu smaga. Ģimenē jau aug četrgadīgais Savelijs.

Pirmo atvasīti sagaidījusi iecavniece Liāna Salmiņa. Viņas Anastasija Liene, kuras pirmais vārds ir svēts, bet otrais dots par godu jaunās māmiņas mammai, pasaulē ieradās 24. septembrī pulksten 13.06 49 centimetrus gara un 2400 gramu smaga.

24. septembrī pulksten 23.28 dēliņš Rūdolfs ienācis Santas un Raimonda Leiņu ģimenē. Puisītis piedzima 56 centimetrus garš un 4600 gramu smags. Brāli auklēt palīdzēs Renāte (21), Rolands (17) un Oskars (11). Viņa mājas būs Jelgavā.


Foto: Santa Logina


Stārķa ziņas