«Ģintermuižā» būs atvērto durvju diena 11

Nākamnedēļ Latvijā tiek atzīmēta psihiskās veselības nedēļa, kuras devīze ir «Depresija – mēs varam palīdzēt!». Tāpēc Jelgavas psinoneiroloģiskā slimnīca «Ģintermuiža» 11.oktobrī rīko atvērto durvju dienu, zz.lv informē slimnīcas ambulatorā dienesta vadītājs Igors Vasins.

Lai pievērstu uzmanību garīgās veselības nozīmei, katru gadu 10.oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules psihiskās veselības diena. Šogad īpaša nozīme tiek pievērsta depresijas problēmai, tās biežums visā pasaulē pieaug, depresija kļūst par vienu no biežākajām veselības problēmām, darba nespējas cēloņiem un ir būtiska izmaksu daļa valsts medicīniskās aprūpes budžetā.Arī Latvijā, lai vērstu sabiedrības uzmanību uz šo nopietno problēmu un rosinātu diskusiju sabiedrībā, pirmo reizi norisināsies Psihiskās veselības nedēļa, kuras centrālā tēma ir depresija.Pieredze liecina, ka Latvijā ar depresijas pacientiem ikdienā saskaras ne tikai psihiatri, bet arī citu specialitāšu ārsti un, jo īpaši ģimenes ārsti. Vismaz 120 tūkstošiem cilvēku ik dienu ir sūdzības par nozīmīgiem depresijas simptomiem, uzsver Latvijas Psihiatru asociācijas prezidents Elmārs Tērauds. 11.oktobrī slimnīcā «Ģintermuiža» tiek organizēta atvērto durvju diena, kur interesenti varēs apskatīt slimnīcu, iepazīties ar psihiatriskās ambulatorās un stacionārās aprūpes iespējām, uzdod speciālistiem jautājums, kā arī vietējā muzejā iepazīties ar slimnīcas vēsturi. Apmeklētāji tiks gaidīti pulksten 12 ambulatorās nodaļas 1.stāvā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

for Labais

Pirms runāt par krieviskumu un nodzērušām sejām, pirmkārt, jāpadomā par savu leksiku, kurā jūs "labais" lietojat vārdu "vo" - tas, manuprāt, ir krievu valodas vārds, ne tā?!

Otrkārt, par šo nodaļu varu teikt tikai labus un atzinīgus vārdus - personāls ir ļoti kvalificēts, instruēts un atsaucīgs. Kā arī liela daļa ir absolvējusi Stradiņa universitāti - vai tiešām šajā universitātē var mācīties "krieviski un nodzērušies" cilvēki?! Kāpēc tad TV nepacēla jautājumu par šo krieviskumu un nodzērušām sejām, kad nesen tika raidīts sižets par šo slimnīcu?! Viņi noteikti kaut ko tādu nelaistu gar acīm!!!

Un, treškārt - "labais", par tādiem rakstiņiem var iesūdzēt tiesā, jo tā ir neslavas celšana - it īpaši ar tik seklu un primāru valodu!Šis portāls nav druagiem.lv, šo portālu lasa pieauguši cilvēki, tādēļ uzlabo savu valodu un padomā par to, ka šī var būt arī krimināllieta:)

pirms 8 gadiem, 2012.10.09 14:38

labais

ielaižiet 1.nodaļā lai redz tur to krieviskumu un tās nodzērušās sejas.

pirms 8 gadiem, 2012.10.05 11:04

ha ha

Vai patiešam visas durvis būs vaļā? Tad visi psihie aizies brīvsolī! Jelgavnieki saturieties!

pirms 8 gadiem, 2012.10.04 19:46

priekšlikums

varēja uzrīkot atvērto durvju dienu arī Jelgavas cietumā.

pirms 8 gadiem, 2012.10.04 18:21

ods

Katrs savu pakalpojumu reklamē kā nu prot, laikam aptrūkuši izdevīgie pacienti slimnīcā par kuru ārstēšanu maksā valsts.

pirms 8 gadiem, 2012.10.04 16:48

ha-ha-a

neko smieklīgāku izdomāt vairs nevar! un kas ir šī pasākuma mērķauditorija??
vai arī tas jāsaprot burtiski? netik sen bija redzams, ka no psihenes mierīgi iziet bīstami ļauži.

pirms 8 gadiem, 2012.10.04 16:25

Citas ziņas