Glūdā veic drošības pasākumus 1

Glūdas pagastā, nošaujot klaiņojošo, ar trakumsērgu slimo vilku, nav tikusi ievērota pienācīga drošība, tādēļ šajā teritorijā sākts īstenot drošības pasākumus.

Mednieks vilkam novilcis ādu un nodevis ģērētavā, radot draudus savai un citu cilvēku veselībai un dzīvībai. Personas, kuras kontaktējušās ar beigto pelēci, Jelgavas pilsētas slimnīcā vakcinētas pret trakumsērgu.Glūdas pagasta padomes priekšsēdētāja Lauma Kalvāne informēja, ka Komunālās saimniecības vadītājam Valentīnam Piterniekam dots rīkojums kopā ar pašvaldības policistu izkontrolēt bīstamās sētas un likvidēt suņus, kas bijuši kontaktā ar trako meža dzīvnieku. Līdz ceturtdienas, 7.februāra, pusdienlaikam bija likvidēti četri mājas suņi. Nogalināto dzīvnieku utilizācija norit saskaņā ar instrukcijām, tiek veikti arī citi drošības pasākumi.Saslimšana ar trakumsērgu gan cilvēkam, gan dzīvniekam vienmēr beidzas ar nāvi, bet no saslimšanas var pasargāt tikai laikus uzsākta vakcinācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vietējā

es esmu nikna- nu kā tā var iebraukt manā sētā un šaut nost suni,pat nepaprasot vai suns tika potēts? Priekškam tad es katru gadu vakcinēju suni,vai tad ne priekš šādiem gadījumiem.

pirms 13 gadiem, 2008.02.08 13:20

Citas ziņas