LTV: no Dobeles slimnīcas izrakstītam pacientam apdegumu centrā konstatē joprojām smagu apdegumu 3

Latvijas Televīzija (LTV) trešdien vēsta, ka Jonam Šinauskam, pēc malkas skaldīšanas sildoties pie krāsns, aizdegušās drēbes, bet, kamēr tās novilktas, jau bijis par vēlu, un vīrietis guvis smagus apdegumus. Cietušais nogādāts Dobeles slimnīcā, kur laiku palaikam viņa brūces pārsietas un veikta intravenoza šķidruma ievadīšana. Pēc pāris dienām pacientam sākušas pampt kājas, taču, kā norāda pats cietušais, ārstējošais ārsts pat lāgā tās neesot apskatījis.

Pēc astoņu dienu ārstēšanās Dobeles slimnīcā pacients no tās izrakstīts, norādot, ka brūces attīrītas, dzīst un viņš apmierinošā stāvoklī izrakstīts tālākai ambulatorai ārstēšanai.Tomēr slimnieka radinieki nolēmuši vīrieti nogādāt Valsts apdegumu centrā, kur viņam konstatēti smagi - trešās pakāpes - apdegumi, un centra vadītājs Andrejs Levins norāda, ka ārstēšana būs diezgan ilgstoša, turklāt būs nepieciešama arī ķirurģiska ārstēšana, ādas pārstādīšana."Ir skaidrs, ka tādu slimnieku principā nedrīkst izrakstīt no stacionāra," uzsver Levins.Dobeles slimnīcas vadītājs Juris Bogošs Šinauska sūdzību saņēmis tikai trešdien no rīta, tādēļ pagaidām komentārus par notikušo nesniedz.Cietušā ģimene no Dobeles slimnīcas cer atgūt vismaz par ārstēšanos samaksāto naudu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

@

Nav vaina visos mediķos,bet gan attieksmē-ne katrs ,kas ir ārsts pēc diploma, ir arī ārsts pēc aicinājuma.Ne jau tikai šis gadījums par Dobeli vienīgais....izraksta mājās sievieti pēc insulta ar rekomendācijām-aspirīns!!!!Nav lieki teikt,ka tajā pašā vakarā slimniece zaudēja samaņu un tā arī vairs nepamodās. Manuprāt tikai dzemdību nodaļa tur ir līmenī

pirms 10 gadiem, 2011.01.12 19:11

slimais

Bet ko tad jūs gribējāt? Tagad valsts medicīna orientēta uz to,lai tik vairāk pacientu aizietu pie tēviem . Paliks līdzekļi ko kungiem makus piestūķēt!

pirms 10 gadiem, 2010.12.30 19:13

Janka

Tā pie mums Dobelē notiek! Novēlu slimniekam izveseļoties! Es jau arī parasti braucu uz Rīgu pie dakteriem.

pirms 10 gadiem, 2010.12.23 08:44

Citas ziņas