Slimnīcā uzstāda modernāko magnētiskās rezonanses iekārtu Latvijā 2

Jelgavas pilsētas slimnīcas diagnostisko iekārtu klāsts ieguvis ļoti nozīmīgu papildinājumu, un no augusta Zemgales novada iedzīvotājiem vairs nav jāmēro ceļš uz Rīgu, lai veiktu magnētiskās rezonanses izmeklējumus, informē SIA «Vizuālā diagnostika», kas slimnīcā uzstādījusi jaunākās paaudzes optisko magnētiskās rezonanses iekārtu «Optima MR360 1.5 T».

Tā ir jaunākā tāda veida diagnostikas iekārta Latvijā. Ar nekaitīga magnētiskā lauka un radioviļņu palīdzību viena izmeklējuma laikā iespējams izveidot viengabalainu visa ķermeņa anatomisko atspoguļojumu. Tas jo īpaši svarīgi ir nopietnu traumu un saslimšanu gadījumā, kad pacientam ir grūti ilgstoši atrasties nekustīgā stāvoklī. Ar iekārtu iespējams veikt galvas smadzeņu, galvas un kakla mīksto audu, mugurkaula un muguras smadzeņu, kaulu, locītavu, muskuļu, citu mīksto audu, jebkuras ķermeņa daļas asinsvadu, videnes orgānu, vēdera dobuma un iegurņa orgānu izmeklēšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

AH

Ļoti labi,ka moderna iekārta uzstādīta priekš kungiem,jo vienkāršais mirstīgais to izmeklējumu nespēs apmaksāt,ja ārsti to lietos savtīgos nolūkos -veiks nevis kompleksu izmeklēšanu,bet katru vietu atsevišķi par lielu samaksu,kā tas patreiz notiek Rīgā.

pirms 8 gadiem, 2012.10.11 19:49

eh

Zina jau tiešām ļoti laba.Bet es jau cerēju.ka nosaukums modernākā nozimēs ne tikai plašu izmeklējumu spektru,bet arī cita veida iekārtu.Ar to es domāju,ka ne visi var paciest to slegto telpu,kura ir tik šauri.ne drīzāk,tā sajūta itkā vāks būtu pielikts pie pašas seja.Interneta lasiju ka esot tada veida iekarta sadiem izmeklejumiem,ka cilveks nav tik loti noslegta telpa.Un esot piemerots bērniem,jo bērni jau ļoti baidās no saurām noslēgtām telpām.

pirms 8 gadiem, 2012.08.26 09:46

Citas ziņas