Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar tēta dotu vārdu

Pirmo zemeņu laikā no 9. līdz 15.jūnijam Jelgavas slimnīcā pasaulē nākušas 12 meitenes un septiņi puikas. 13.jūniju par savu dzimšanas dienu neviens neizvēlējās, savukārt dienu vēlāk sevi pasaulei pieteica seši mazuļi.

Vēl 8.jūnijā ceturtā atvasīte ienākusi Vircavas pagasta iedzīvotāju Sanitas un Jāņa Cāleru ģimenē. Mazais Jānis Emīls, kuram pirmais vārds dots par godu tētim, piedzima trīs kilogramus smags un 51 centimetru garš. Mājās viņu gaida septiņus gadus vecā māsiņa Beāte, trīsgadīgā Emīlija Liliāna un gadu vecā Annemarija Alise.Jaundzimušajiem bagātākajā dienā, 14.jūnijā, trīsarpus kilogramu smags un 54 centimetrus garš sevi pasaulei pieteica Gunitas Sproģes un Andra Andersona dēliņš Arnis, kuram vārdu izdomājis tētis. Mazo jelgavnieku kopīgām rotaļām, stiķiem un niķiem paaugamies gaida trīs gadus vecais brālītis Ivo.14.jūnija agrā rīta stundā savu otro atvasīti sagaidīja Evita Matule un Andis Kuzņicis no Svētes pagasta. Viņu Gustavs, kurš pie šāda vārda ticis, pateicoties tētim, piedzima 55 centimetrus garš un 4100 gramu smags. Par brālīti priecīga piecgadīgā Annija.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas